Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted csalás elektromos...

Szerinted csalás elektromos biciklivel körbetekerni a Balatont vagy nem?

Figyelt kérdés
Egy társaságban jött fel a téma, és szerintem úgy nem teljesértékű a teljesítmény.
ápr. 14. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi van, ha valaki kedvtelésből csinálja és nem azért, mert számára egy archivement, hogy elmondhassa ezt magáról?
ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha elmondanám neked, hogy mennyien bicikliznek puszta kedvtelésből, a kikapcsolódás, szórakozás kedvéért, el sem hinnéd.


Kerékpárversenyen elektromos biciklivel indulni, na az a csalás. A hobbi biciklisek kb. 99,99%-a nem teljesítménykényszerből teker, hanem mert jól esik neki, közben nézegeti a tájat, stb.

ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát fizikailag egyértelműen könnyebb. És? Én nagyobb számnak tartanám, ha az 55 éves, határozottan nem sportos anyám körbebiciklizné a Balatont egy elektromos biciklivel, mintha egy sportos 20 éves tenné ezt egy rendes bicajjal.
ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen bűncselekmény! Amúgy meg ki nem szarja le hogy valaki körbebicajozza a Balatont? Csak ezeknek a lelkibeteg szocmédia-mániás népségeknek juthat eszébe hogy már ezzel is dicsekedni kell...
ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki rá van kattanva a teljesítményre, csalás. Számomra nem az. Ha tehetném vennék egy elektromos biciklit és azzal járnék, mert a simát nekem nagyon nehéz hajtani ilyen sz.r utakon.
ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen csalás? Nálatok a az összejövetelek a f*szméregetésről szólnak?


Az ilyen dolgok lényege az élmény, nem az, hogy kinek hencegsz vele. De olyan szabályokat állítotok, amilyet akartok.

ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha egy verseny volna, ahol a szabályzatban beleírják, hogy nem szabad elektromos kerékpárral indulni, és valaki mégis megteszi.. na az a csalás.
ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
A csalas szo nem passzol ide. Csalni kartyajatek közben szoktak pl. vagy iskolaban dolgozatiras közben, ha puskazol. Nem magyar az anyanyelved?
ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!