Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ha az állandó...

Mihez kezdjek ha az állandó sikertelenség, szerencsétlenség, pénzhiány kikészített? 30F

Figyelt kérdés
30 éves koromra nem igazán tudnák olyan élményeket felsorolni amiket sikerként éltem meg. Mintha eleve ez lett volna nekem megírva hogy mindenből szerencsétlenül jöjjek ki. A kinézetemmel nincs szerencsém, ált. iskolás korom óta sokat gúnyoltak miatta, nem is volt barátnőm. Olyan szerencsétlen, esetlen is vagyok mindenhez, nem értek a férfias munkákhoz, nem tudok vezetni (nincs jogosítványom), nem tudnék egy családot eltartani nincs olyan szakmám amivel jól keresnék. Olyan munkakörben dolgozok amit alapból nőiesnek könyvelnek el, de még ennek is örülhetek mert nagyon nehezen találtam munkát. Szóval csak telnek a napok egymás után és nem tudom mihez kezdhetnék. A sok rossz élmény, sikertelenség miatt nem merek belevágni új dolgokba, lényegében mindent a nulláról kellene kezdeni. Közösségbe se szeretek járni a régebbi gúnyolódások miatt, csak a lenézést kapnám mert nem vagyok férfias, nincs kocsim, nincs pénzem stb. Eléggé kilátástalan helyzet, az egész el lett szúrva már a gyerekkoromban.
ápr. 15. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Es attol, hogy sirankozol a neten nem fog semmi valtozni. Gyenge vagy ez teny. En mozgasserult vagyok... Es egeszsegesbol lettem beteg szuletesem utan! Most enis sirankozzak, hogy jajj valaki elbaszta az egesz eletemet? Lehet hogy elbaszta, de mindig kuzdottem azert, hogy jobb legyen! Vert izzadtam olyan dolgokert ami neked baratom adott.
ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Menj önkénteskedni fogyatékos vagy rászoruló emberek közé, meglátod, hogy nem is vagy annyira szerencsétlen.
ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oké, és? Mi a terv? Mert most elsírtad a bánatodat és mindent kifelé hárítasz, hogy el lett rontva, meg soha nem is volt esélyed. Nem vállalz felelősséget semmiért, nem akarsz dolgozni semmin. Mit vársz? Sültgalambot a szádba?


Sokan vagyunk, akik nem születtünk bele a jóba. Én sem, gondolom itt mások sem. Nekem is van és volt rengeteg olyan félelmem és gyengeségem, amik megnehzítettek dolgokat.

Krva sokat leküzdöttem már belőlük. Pl. a vezetést. Nagynehezen, kegyelemmel megszereztem a jogsit, de soha nem vezettem, mert féltem. Aztán kénytelen voltam, mert nem lehetett már bírni a buszozást olyan munka mellett, ahol nagyon változó volt, mikor végzel. Tudod milyen nehéz volt az elején? Minden nap rettegtem. De már túljutottam rajta, mert megembereltem magam.


Rettenetes, embertelen munkahelyem volt. Azóta találtam mást. Ebből sem fogok meggazdagodni, de spórolok mint az állat, befektetek.

Régen telefonálni sem mertem, itt meg folyamatosan úgy intézkedek. Fostam az elején? Leírhatatlanul. Aztán megszoktam, meg megerőltettem magam.


Ha csak eldobod maga, hogy hát nehéz, meg neked úgysem lesz "szerencséd", akkor nem is akarod eléggé a változást. Szerinted nekem szerencsém volt, mikor a régi munkahelyemről úgy kellett kihazudnom magam, hogy titokban rohanhassak interjúra máshova? Mikor egy 30 éves autót próbáltam beindítani télen a tök sötétben 13 óra munka után, ahol még csak túlórapénz sem volt?


Egy porcikám sem kívánta soha a kínlódást. De ez van. Oldd meg. Itt senki nem fogja helyetted.

ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso hagyd a p@csaba. En probaltam ra hatni privatban is csak a kifogas megy. Meghogy egy krumplit sem tud megpucolni. Es az ilyenek csodalkoznak miert nem kellenek a noknek. Mert egy luzer, akaratgyenge f@sztol mit akarnanak?
ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo javaslom kezdj el Youtubezni. A szerencsetleneket sokan megsajnaljak mint Herby, Adam mobil es meg lovet is kuldenek nekik. Tudod hogy rad is legyenek "iligyek"
ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es, ez a krumplis példa ez komoly? Mert az ilyen dolgokon lehet a legegyszerűbben segíteni, ha az illető hajlandó változtatni, nem csak nyivákolni, meg sajnálatot koldulni.
ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!