Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan, hogy valaki el...

Létezik olyan, hogy valaki el van átkozva, mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Van valaki aki nagyon gyűlöl engem. A fontosabb dolgok nem sikerülnek nekem sosem. Nem vagyok hiszékeny, de már gyanús nekem, hogy nem haladok az életben előrébb. Sőt, úgy érzem, hogy valami rossz vesz körül engem, érzem a jelenlétét, és én nem tudom hogy űzzem el.

2016. márc. 9. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hiába gyűlöl nagyon, nem valószínű, hogy meg tud átkozni. Az nem úgy megy, hogy bárki aki gyűlöl valakit, megátkozza. Csúnya lenne. Ha az illető ért valamennyit a mágiához, akkor esetleg, de laikusként nem tud ilyet. Nagyobb a valószínűsége, hogy a növekvő aggodalmad, és félelmed egyre nagyobb gátat szab neked. Az aggodalom, és félelem képes olyan formát ölteni, mint egy "átok", akadályozva téged, balsorsszerű hatást kiváltva. Ezt viszont nem tudod úgy megtörni, mint egy átkot, mert te magad generálod. Csak akkor szűnik meg, ha eloszlatod a félelmeidet, aggodalmadat, és a céljaidra összpontosítasz, minden erődet beleadva. Ha hagyod, hogy az átoktól való félelmed erősödjön, akkor a problémáid elhatalmasodnak, és másokat fogsz hibáztatni, holott a saját gyengeséged az oka.
2016. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tegnap külföldön voltam, egy munka megbeszélésre igyekeztem, de nem értem oda időben, mert havazott, és pont az én buszom akadt el valahol. Emiatt küldtek haza.
2016. márc. 9. 16:16
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nos ez egyértelműen nem átok. Ha téged átkoztak meg, az rád hat ki, mások nem szívnak csak azért, mert megátkoztak. Az időjárásra pedig még az erős átkok se hatnak. Ez inkább jel arra, hogy azt az állást felejtsd el.
2016. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Átok van is és hat is. ennyi
2016. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fhonyx ***** válasza:
Van egy nagyon egyszerű megoldás ami minden gonosz erőt legyőz örülj, okozz másoknak örömer, örül a nekik általad okozott öröm miatt, örülj ha mást boldognak látsz. Így az életed jó irányba kanyarodik azt csinálod amitől boldog vagy, de méginkább amit csinálsz attól boldog vagy. Fogadj meg egy tanácsot és okozz másoknak örömet, semmi és senki nem lessz képes belédkötni! :)
2016. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha nem is vagyok elátkozva, de bennem van az a sok negatív hatás.. a lelkemben. Bármennyire is gyűlöl, nem hinném, hogy el tudott volna átkozni, tudtommal nem ért a fekete mágiához.

Én arra gondoltam az átok szó alatt, hogy a gyűlölete nem követ-e engem, nincs-e befolyással arra, hogy hogyan alakul az életem.

2016. márc. 12. 14:31
 7/10 homo ludensz ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,nincs fekete meg fehér mágia,csak mágia van. Az aki kicsit is műveli nem nagyon vetemedik rá hogy rosszra használja. Saját védelemre ha egy azonos képességű ártani akar akkor nem válogathat az eszközökben. Ez igaz de csak azért hogy valakit vergődni lásson minden érdek nélkül azt kizártnak tartom.

A mágust szigorúbb előírások kötik amelyeket "illik" betartani mint egy csetlő-botló emberkét.

2016. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 donmogyoróscsirke ***** válasza:
jövök a nagy csúnya gonosz laikus.. Egyszerűen bemagyaráztad magadnak hogy az ő irántad érzett gyűlölete kihatással lehet az életedre. Így a saját elméd által kreált akadályokba ütközöl. Egyszerűen csak véld felfedezni azt, hogy nem vagy elátkozva, aludj rá egyet, és másnap ébredj úgy, mintha teljes más életed lenni. Csak a saját gondolataid az ellenségeid. Semmi más.
2016. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az átok létezik.
2016. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEM TUDOM MIT, DE ENGEM IS ÉRDEKELNE
2016. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!