Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak le egy időponto...

Hogyan mondjak le egy időpontot udvariasan a kozmetikusnál? (holnap délutáni időpontról lenne szó)

Figyelt kérdés

#időpont #lemondás #kozmetikus #Időpont lemondása
ápr. 15. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod, hogy: Marika, sajnos nem tudok holnap menni, valami közbejött, elnézést. Tudsz másik idöpontot adni egy hét múlva? (A konkrét okot nem kell elmondani neki, ha privát)
ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én messengeren szoktam írni, hogy betegség miatt nem tudok menni. Általában tényleg ez az ok.

Mikor meggógyulok, csak akkor kérek új időpontot.

ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell megindokolni, elég annyi, hogy sajnos nem tudok menni, bocsánat. Viszont ha eddig még nem mondtad le, akkor sürgősen tedd meg, mert ha nem marad ideje arra, hogy másik vendéget szervezzen a helyedre, az neki pénzkiesés.
ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom megérteni, hogy mégis milyen szinten kell ahhoz lenni, hogy ki mertél egy ilyen kérdést írni?

Mit nem tudsz? Beszélni?Írni?A száma nincs meg? Nem értem, komolyan?

Komolyan 2024-ben itt tartunk, hogy hogyan mondj le egy időpontot? Borzalom ez, ahogy élnek emberek.

ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!