Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves korodban voltál...

Hány éves korodban voltál először temetésen?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 4-5.
ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
35+
ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen. Előtte is haltak meg már rokonaim,pl.nagyszülők, de arra nem emlékszem, hogy az ő temetésükre vittek-e engem.
ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
85%
4-5 körül de valami távolabbi ismerős volt, nem is emlékszem csak arra, hogy hátul álltunk. Viszont izgi volt, mert a szomszéd faluba kompon kellett átmenni. 7 voltam amikor általam kedvelt személy, a szomszéd néni temetésén voltam, majd 8-9 körül apám egyik barátjáén. Utóbbit nagyon menőnek tartottam, mert nagy motoros volt a bácsi és olyan kripta készült neki, ahová levitték a motorját is.
ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
18
ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

kb 7-8 évesen a polgármester temetésére elvitt apám. Arra nem nagyon emlékszem már, csak hogy ott álltunk hátul.


Következő temetés a volt barátomé volt. 16 éves voltam, előtte pár hónappal szakítottunk. Balesete volt később, abba halt bele.

Abból a szempontból rossz élményként maradt meg bennem a temetés, hogy busszal mentem a szertartásra, és műszaki hiba miatt késett a járat, ezzel én is elkéstem onnan.


Utána lévő temetés egy olyan srácé volt, akivel majdnem összejöttem, de végül nagyon jó barátok maradtunk csak. 24 éves voltam, ő velem egyidős volt. Rendőr temetés volt (tiszt volt). Budapestről jöttek kollégák vidékre. Díszsortűz, Takarodó elő trombitaszóval. Szép temetés volt, ha lehet ilyet mondani. Első sorban álltam természetesen. Végigzokogtam az egészet.

ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4-5 éves lehettem amiko9r faterom apja meghalt. Semmire nem emlékszek belőle és nagy viták voltak belőle, hogy elvigyenek engem egy olyan ember temetésére aki gúnyt űzött anyámból.

7.-es koromban a másik nagyapám is meghalt a szemem láttára amikor leszállt a hintaágyról és a szemem láttára szívinfarktust kapott.

Egy évvel később az egyik osztálytársunk felakasztotta magát depresszió miatt. A mai napig rágom magamat rajta mert lehet segíthettem volna rajta ha időben észreveszem.

Első gimis évemben nagyanyám nővére halt meg öregségben.

Ballagásim után nem sokkal apám legjobb barátja hunyt el autóbalesetben.

2 éve nagyanyám a másik ágról egyik testvére, öregségben ágyban halt meg.

Most meg 2 hónappal ezelőtt a szomszédunk halt meg aki 90 feletti volt.

ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen édesapám temetésén. Utána 22 évesen az óvodáskori barátom nagyapjának a temetésén. Még ugyanabban az évben egy távoli ismerős temetésén. 29 évesen egy barátom temetésén.
ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen, az anyai nagyim temetésén. A születésnapomon halt meg.
ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

3-4.

Otthagytak valami ismeretlen rokonnal anyámék, mert elmentek cigizni. Megíjedtem mert nem láttam hol vannak, ezt a "rokont" meg azt se tudtam kicsoda. Elfutottam, oda keveredtem a koporsóhoz és láttam a halottat. Még most is emlékszek rá, nagyon durva volt, nyitva volt a szája.

ápr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!