Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van más is úgy hogy felnőtt...

Van más is úgy hogy felnőtt létére már teljesen elfelejtette hogy hogy kell folyóírással írni?

Figyelt kérdés
Ami így önmagában nem is lenne baj, csak hogy így elolvasni sem tudom a kézírást..
ápr. 20. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Ijesztően buta vagy és primitív.
ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amit az ember nem használ, azt előbb-utóbb elfelejti!
ápr. 20. 08:55
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
De van, amit nem lehet elfelejteni, hiába nem használod, pl a biciklizést, és ezt sem.
ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
40 vagyok, az életem felében szinte csak kézzel írtam, így ha megszakadok se tudom elfelejteni. A 2010 utáni generációknál viszont simán el tudom képzelni, hogy meg se tanulnak rendesen és alaposan folyoírással írni-olvasni, hiszen manapság már nem annyira létszükséglet. Bár ez elég szomorú, mert hasznos dolog.
ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*folyóírással
ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

40+ vagyok, utoljára egyetemistaként írtam rendszeresen kézzel.

El nem felejtettem húsz év alatt, de hamar elfárad a kezem.

ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem elfelejtettem hanem amíg nekem törin fősulin a külalak is nagyban számított olyan írásaim voltak amiken mások is teljesen ep voltak hűlve. Gyönyörűem kanyarintva minden szó, és extrém gyorsan is írtam.



Mióta felnőttem es pl ha munkahelyen kellenek a jegyzetek, meg postitokra gyors felirni vmit vagy vázlatosan lejegyezni bármit, ma mar nekem a tartalom számít csak es totálisan nem érdekel hogy néz ki az egész, arra megyek rá csak hogy a lehető legkevesebbet kelljen mozgatni a tollat tengeteg a rövidítés is és teljesen minimalizált a stílus szinte csak egy hullámvonal az egész

ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*töeiórákon vagy fősulin
ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára az iskolai éveim alatt kellett folyóírással írnom, azóta sosem használtam. Mindent billentyűzeten írok, évek óta nem írtam kézzel semmit.

Azt nem mondanám hogy teljesen elfelejtettem, de azért látszik hogy csúnyábban és lasabban írok mint azelőtt. Néha-néha meg kell állnom, mert előfordul hogy nem jut eszembe hogy írjuk az adott betüt. Szerintem ez természetes, ha valaki nem fejleszt egy képességet amit hosszú évekkel ezelőtt tanult. Nekem az iskola óta nem volt szükségem folyóírásra sose, ha írok is azt mindig billentyüzeten teszem.

ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szolovjov ***** válasza:
Én mindig imádtam kézzel írni, így nem hagynék ki alkalmat amikor megtehetem.
ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!