Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiket ért bántalmazás az...

Akiket ért bántalmazás az iskolában, felnőtt korukra túl tudtak lépni rajta, megbocsátani és elfelejteni?

Figyelt kérdés

Velem hiába történt már ez 12 éve, szorongó felnőtt lettem, a mai napig lefagyok ha beszólnak valamit és minél rosszabb állapotban vagyok mentálisan, annál inkább bosszút akarok állni.

En minden bántalmazott gyereknek azt tanácsolnám, hogy menjenek neki a bántalmazónak, talán az eléggé sokkolná őket.. utólag visszagondolva nem értem miért nem tettem meg.



2022. jan. 14. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Rossz stratégia.


Amúgy nem tudom milyen bántalmazás ért vagy mire gondolsz de a "szokásos" verbális szadi a suliban felejtős.

2022. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bosszút állni nem akarok. De szívesen hallanék olyan hírt hogy elütötte őket egy vonat vagy átment rajtuk egy busz, vagy hasonló.. Őszintén tudnék örülni neki.. :D


Pláne hogy miattuk lettem szociális fóbiás. ezért vagyok pánikbeteg.

Nem tudok normálisan kommunikálni az emberekkel, szorongok ha emberek között kell lennem.


Nem fizikailag, hanem lelkileg tettek egy életre nyomorékká.. Ez van..

2022. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kettes szintjén vagyok, finoman fogalmazva sem bánnám, ha történne velük valami. Döbbenetes, mennyire nem tudják felfogni, hogy egy ilyen képlékeny tinédzserkorban mit okozhatnak. Ezeket a dolgokat valahogy nagyon szigorúan büntetni kellene, és el kéne fojtani csírájában, de hát ez utópia.
2022. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A saját bátyám tett beteggé, lelkileg.azt a napot várom amikor a helyi újság lehozta,H meghalt.mar nm gyűlölöm,mert az engem tesz/tett/tenne beteggé.de volt kollégák után se sirnek. Régen full kedves fiatal lány voltam,de így felnőve rájöttem,H ezek az emberek direkt bántottak.es én hagytam,mert erre tanított anyám,meg keresztyén vagyok.de van egy pont amikor már önvédelem kell legyen az első.rosszat nm kívánok nekik,de mert a karma íz a bics,így látom milyen fos életük van legalább ez megnyugtat.es a legjobb visszavágás,revanzs ha boldog és kiegyensúlyozott ember vagyok.mert akkor látják ,H nm érnek fel hozzám,mert már leperegnek.
2022. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1, hogy érted hogy a szokásos verbális szadi felejtős? En is szorongó lettem.. ezek a kommentek csak megerősítenek abban, hogy mások is így éreznek es hogy soha nem lehet ezen túllépni. Plusz nálunk ez családi dolog, mert egy másik caakadtagomat ugyanúgy cikiztek a suliban
2022. jan. 14. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Na én sem bánnám,ha történne velük valami,de ők élik az életüket,én meg killódok a szorongással, nem szeretek új emberekkel megismerkedni, nem is nagyon nyitok senki felé,megszólalni sem szeretek társaságban,attól félek kinevetnek.Na mindegy magyarán szó szerint tönkre tették az életem,engem nagyon megvisel a mai napig,míg tartott a suli volt,hogy fantáziáltam róla hogy ölöm meg őket,még jóhogy nem tettem meg.Durva,de akkor annyira gyűlöltem őket.
2022. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"szokásos verbális szadi" amikor például 4.osztalyban cikizik a másikat hogy ronda a haja vagy ügyetlen tesi órán vagy kövér, sovány, lassú stb.
2022. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De kérdező még mindig nem írtad meg hogy mi történt
2022. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7 es úgy gondolod hogy az nem elég releváns bántalmazás?

Amúgy pont eltalaltad, a sovanysagom miatt bántottak, fiúk lányok egyaránt. Volt egy nagyon elvetemült fiú osztálytársam, azt is direkt kifogtam, aki egyébént kb 120 kiló volt, nem is értem honnan vette a bátorságot hogy kinyissa a száját. Volt hogy fellöktek az udvaron, vagy lehúzták a nadragomat rólam...

ha rosszabbodik a mentális állapotom ezek mind jönnek vissza

2022. jan. 14. 21:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem tudtad elfelejteni ezeket. Hány éves vagy?
2022. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!