Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretsz egyedül élni? Igen-ne...

Szeretsz egyedül élni? Igen-nem-miért?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen: senki nem szól rám, hogy mit/hol/miért/már? Nem kell a másikhoz alkalmazkodni, vesződni a másikkal. A stílusom miatt tudom, hogy jobb így, mert a másiknak csak büntetés lennék.
ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A magam ura vagyok, és a függetlenség minden áldozatot megér...
ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor a legjobb, ha magam vagyok és a saját dolgaimat a saját gondolataim, beosztásom, preferenciám stb stb alapján csinálom
ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem kell máshoz alkalmazkodnom, a pénzem és a szabadidőm arra fordítom, amire akarom. Nem vagyok meggyőződve, hogy ez mindig így lesz, de igazából csak akkor szeretnék párkapcsolatban élni, ha érezném, hogy tudok adni valamit a másiknak magamból.
ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem élek egyedül, de szerintem nem is szeretnék. Ezért is alakítottam ki családi házban a területemet. Ugyan másfél évtől üdülni járok egyedül, de 3 nap bőven elég egyedül. Nem tudnám hosszútávon elviselni. Azóta beköltözött párom, de jó így neki is.
ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig ambivertált vagyok, tehát félig intro. De ebből a félből pont az hiányzik, hogy hosszútávon egyedül legyek.
ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de jelenleg ez van. 26 évesen haza már nem akarok költözni, barátnő (már) nincs, a munkám ide köt, lakótárs nem megoldható meg nem is szeretnék, elég volt az az egyetem alatt.
ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!