Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül szeretsz lenni vagy...

Egyedül szeretsz lenni vagy inkább társaságban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha jó emberekkel lenni, de hosszú távon az engem irritál. Inkább egyedül szeretek lenni.
2017. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül.
2017. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hölgy társaságban vagy táncos bulis társaságban, csak 40évesen sajnos már mindkettő ritka....
2017. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Társaságban. Nem sokszor jut. De akkor imádom.

21/F

2017. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Társaság
2017. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyedül, de ha van olyan ember, aki- és akit elfogadok, azzal szívesen vagyok együtt, de csak ha 2-en vagyunk. Ez lehet, hogy önzőség, de ilyen vagyok.
2017. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyedül.
2017. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyedül, de azért egy idő után megunom és akkor összebandázok valakivel. Általában persze csak a csalódás ér valami miatt.
2017. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyedül. De szeretem a családom társágát is. Ha az egyik barátommal beszélek, az is jó, de fontos, hogy egyszerre csak egy barátommal beszéljek. Ha többen vagyunk, nem tudok érvényesülni, és felesleges sokadiknak érzem magam.
2017. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!