Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyit a nagy globális felmele...

Ennyit a nagy globális felmelegedésről hogy április végén fűteni kell, téli kabátban, kötött sapkában kell járkálni?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 06:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ezt minden alkalommal bedobja valamelyik agyoniskolázott, amikor a megszokottnál hűvösebb van? Az nem tűnt fel, hogy kb egy héttel ezelőtt nyári meleg volt és országos melegrekord dőlt meg? Vagy hogy minden évben egyre melegebb én2a nyarak? Húsz, harminc éve hol voltak hetekig tartó, 35 fok fölötti hőhullámok? A globális felmelegedésnek azt a részét érted, hogy globális? Olyan területek melegedtek fel, amik alapvetően hidegek, és nem, ott nem lett trópusi éghajlat, de 1-2 fokos tartós melegedesnek is hatása van a Föld többi részére is. Ezen mit nem értesz?
ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az fel sem tűnt, amikor egy héten át 30 fok volt...
ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugi van: 2022-ben is csak május 5.-e körül lett igazán meleg.
ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki,hogy ilyen idő van!

Mert ha nem örülsz,akkor is ilyen idő van.

ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

És az sem tűnt fel neki, hogy január végén kitavaszodott.


Egyébként meg az éghajlatváltozás (amit sokan leegyszerűsítenek felmelegedésre) nem azt jelenti, hogy "melegebb van". Akkora erők megváltozásáról beszélünk, amit az átlagember fel sem fog. Majd ha egy nap leáll a Golf-áramlat (bármikor bekövetkezhet), és beköszönt a jégkorszak, akkor lehet pislogni.

ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az a szomorú, hogy normális, szerintem tehetséges emberek agya annyira el van torzulva, hogy olyan dolgokon állnak neki hisztizni, amire aztán a büdös életben nem volt, nincs és nem is lesz ráhatásuk. Ilyen az időjárás.

Próbálj az életeden változtatni, mert nem az időjárás okozza a rossz kedvedet.

ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fura, mert idén se volt havazás, se fogvacogtató mínuszok... 🙄
ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem járok télikabátban és kötött sapkában.

De attól még az igaz, hogy ez a 2 hét tényleg megőrült és tényleg hideg-hűvös van.

ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Télen alig van hó. Gyerekkoromban állandóan építettük a hóembereket, szánkóztunk. Most mi volt? A mi városunkban most december 23-án szakadt a hó, másnapra meg elolvadt. Ennyi volt egész télen a hó.

Két hete nyár volt. 24 óra alatt két évszak váltotta egymást, nyár és tél. Tavaly ilyenkor is hideg volt. Jó pár évvel ezelőtt egész tavasszal nagyon hideg volt és pont június 1-én lett igazán meleg, mikor megérkezett a nyár naptár szerint.


Az időjárás megbolondult, amiről az ember tehet csak.

ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pedig Al Gore a filmjében olyan debil mód magyarázta el, hogy kis hülyeként is megértettem.
ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!