Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha zenehallgatás...

Normális ha zenehallgatás közben hintázom?

Figyelt kérdés

Ez a dolog kicsi korom óta fent áll,ha ment valamilyen zene ami tetszett,vagy szerettem akkor ültömben elkezdtem hintázni rá,de volt,hogy úgy általában is elkezdtem hintázni,még közösségben is pl Általánosban a tanteremben,vagy modjuk a buszon ami miatt a körülöttem levők „furának” véltek,ezt ma már publikusan nem csinálom,hanem otthon és olyankor el vagyok a saját kis világomban,de akkor úgy csinálom,hogy a családtagok ne lássák annak ellenére,hogy tudnak róla.

Ez a dolog normálisnak számít?



ápr. 23. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat én zenenélkül szoktam XD. De nekem sokáig fel nem tűnt. Most is ahogy olvastam gyorsan leálltam vele és elmosolyodtam.
ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Normális, bár sokszor autisztikus tünet.
ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nyugodtan ingok mozgok picit a jó zenére, mivel van ritmusérzékem, tudom hogy jól néz ki. Nem zavar ha látnak, meg nem is zavar másokat néhány kis mozdulat. Meg nem is érdekelne, max ha valami hivatalos esemény akkor próbálok ideiglenesen megsüketülni.
ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Engem az enyhe mozgás, hintázás nem zavar, de amikor pl valaki úgy rázza a lábát a metrón, hogy majd kiugrik az ülésből az igen, de csak amiatt, hogy ilyen erős a mozgás a körzetemben.

A másik ami zavar az a zajjal járó cselekvés, két munkatársam is az őrületbe tudott kergetni, az egyik úgy dobolt az összes ujjával az asztalon a zenére, mintha valami koncerten lenne a dobos, a másik a lábfejét csapkodta a földhöz úgy, hogy akár egy 8 órás műszakban végig azt hallgattam, hogy "puff-puff-puff".

Hidd el, miközben épp dolgozol és koncentrálnál a munkára, ezek a zajok sokkal irritállóbbak, mint hogy valaki most hintázgat.

ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez normális. Nem bántja a körülötted lévőket,nem okoz nekik kárt. Nincs joguk savazni ilyen kis apróság miatt.
ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Ez azt jelenti, hogy mozgat a zene. Ne aggódj, mikor itthon én a laposon a fejesemmel éjszaka benyomok egy spoti playlist-et, én se tudok egy helyben ülni a fenekemen. :D
ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond.
ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!