Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinél mi az a végleges pont,...

Kinél mi az a végleges pont, amikor már tényleg azt mondja, hogy vége és nincs tovább?

Figyelt kérdés

Az életre gondolok. A feladásra. Amikor távoznál odaátra.


Élet-halál kérdése, szó szerint :) :(


ápr. 28. 10:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kedves 10! Kitől kértél segítséget és hogyan?
ápr. 28. 15:12
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
10-es vagyok: anyukámtól, mindent elmondtam neki. Azonnal jött értünk, most nála élünk a fiammal. Anyuval sose volt túl jó a kapcsolatunk, de úgy éreztem kérnem kell tőle segítséget
ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A vége az amikor anyám is elmegy, szülőnek nem való gyermekét temetni és a szíve is összetőrne addig nem mutatom senki előtt h milyen is vagyok. utána már nekem elég volt az életből.
ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Nálam most jött el, szerintem estére már nem leszek az élők között. Nem akarok holnap bemenni megint dolgozni, fél év után elég volt a munka világából. Elég volt a mindennapi 3 óra ingázásből, elég volt, hogy semmire nem elég a fizum és nem tudok ebből gyűjteni egy jobb életre külföldre. Ez van, nem mindenkinek való az élet :\
ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#14 inkább keress valami mást, amit szívesebben csinálsz.
ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
15 mintha azt olyan egyszerű lenne. Nyilván keresne ő mást,csak gondolom nincs mit keresnie!!
ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%
#16 az egész írásából süt, hogy beletörődött, de változtatni lusta.
ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
17 hmm mert talán depressziós.
ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
12%
#15 16-osnak van igaza. Egy nagyon lehangoló városban élek a semmi közepén ahol semmi értelmes munka nincs, olyan meg főleg nincs amit kedvelnék. Ezért amit tudok csinálni az csak Pesten van és kb semmit sem fizet, kivenni albit képtelenség. Akarok változtatni, de nincs lehetőségem.
ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
34%

19


Rengeteg munka van manapság már ami biztosít szállást.


Nem mélyen belemenve, 34 éves leszek idén, 19 éves korom óta élek Ausztriában.


A legalján kezdtem, mosogattam, egy olyan szobám volt ahol még WC sem volt csak zuhanyzó, az akkori fizetésem valami 1050 euró volt azt hiszem.


Ma szintén Ausztriában élek, csak már a szakmámban dolgozom (víz-gáz-fűtésszerelő) és keresek nettó 3300 eurót. Nyilván albérletben már.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az szerintem nem igaz, hogy nincs lehetőség. Lehetőség van, csak nem feltétlen kényelmes és ki kell lépni a komfortzónából.


Ha mondjuk akkoriban egy zsákfaluban éltem volna valami borsodi településen és németül sem tudtam volna, akkor biztos hogy mentem volna Pestre vagy Győrbe (például az Audiba, bár nem tudom akkoriban volt-e) vagy akárhova, ahol fizetik a szállást.


Azt viszont tudom, hogy most már nagyobb városokban tényleg van, hogy ingyen szállással (sokszor nem is akármilyen szállásokon) keresnek munkaerőt, mert annyira nincs már ember. Ezeken a helyeken pedig nem is fizetnek olyan rosszul, főleg ha a lakhatásod úgymond rendezve is van. Nem kell egész életedben ott élned, de ugródeszkaként, míg esetleg kialakítasz egy kapcsolatrendszert vagy míg találsz más lehetőséget szerintem teljesen vállalható dolog.


De persze ezt mindenkinek magának kell tudnia.

ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!