Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kényszerítik az embert...

Miért kényszerítik az embert hajolgatásra?

Figyelt kérdés

Kezdem a bolti bevásárlókocsikkal: hogy az árut belerakjam, meg kell dönteni a derekamat. Kasszánál szintén. Miért nem alakítják magasabbra?? Ha nem törékeny amit veszek, inkább belehajigálom, én ugyan nem tördelem a hátamat. Egyedül az Aldinál van normális bevásárlókocsi.


A másik: miért az a megszokott, hogy a háztartási gépek lenn a földön vannak? Mosogatógép majd’ a föld alatt van, én meg kettéhajlok, hogy be és kipakoljam a tányérokat. Olyat is láttam már, hogy még a sütő is talpmagasságban van, volt is benne részem pár hónapig mikor máshol laktunk. Még azért is hajolnom kellett, hogy meglessem kész van-e a kaja. Olyan derékfájásom lett egy idő után, hogy inkább a tűzhelyen tevékenykedtem. Persze az edények is lent voltak a pokolban, plusz épp hogy nem kellett bemászni a szekrénybe, hogy előhalásszam őket. Mosógépről ne is beszéljünk. Gödör.


A fagyasztó is általában alul szokott lenni, mire előhalászom a húst, vehetem ki a borsót a hátamra.


Fiókok is lentig vannak, én betiltanám az olyanok gyártását, amik egy méternél lentebb tartanak, vagy tegyék egy állványra vagy bármi, de ez így nem jó!


Visszatérve a boltokra az olcsóbb árut is lerakják majdnem a padlóra, szerintem ki akarnak nyírni a derékfájással. Azt érik el, hogy a gyógyszeripar jól járjon, hogy fájdalomcsillapítókon éljek, mert nem képesek derék vagy szemmagasságba tenni a fontos dolgokat.

Direkt ezért lett nagyobb kutyám, hogy még ahhoz se kelljen akkorát hajolni. Macska is hamar megtanulta, ha simit akar, másszon fel valahova.


Az emberek miért nem szeretik a praktikumot?


máj. 8. 14:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
27%

Ez kell neked: "karhosszabbító csipesz"

Rengeteg féle közül válogathatsz.

máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

„...A fagyasztó is általában alul szokott lenni”


És tudod miért? Hát azért mert a fogyasztók igénye az volt hogy az legyen alul és a sima hűtőrész felül. A régi hűtőgépekben mindegyiken felül volt a fagyasztó, nem is volt külön nyitható.


De a háztartási gépekkel nem is igazán értem a problémádat, a konyhát úgy bútorozod be ahogy akarod, megmondod az asztalosnak hogy neked 20-30 centivel magasabbra kell a mosogatógép, kizárt hogy ne tudná megoldani.

máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 gentoojedi válasza:
85%

Kérdező!


Javaslom hajolgatás helyett a guggolást.

Sokan nem tudják, de az az egészséges nem a hajolgatás. A kisgyerekek ösztönösen tudják, ha valamit fel akarnak venni, egyenes háttal leguggolnak érte.

máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
24%
Irigylem a problémáidat..
máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=HCRFpCIb9v0&t=630s


Nekem ez segített bástya. Amúgy meg a rohadás ölje meg az összes pennys bevársáló kocsit! :DDD

máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

#13

Gyerekkoromban mindig rám szóltak a felnőttek miatta, hogy ne guggoljak hanem hajoljak, mert az a helyes.

Most akkor mi? :D

máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Jó a guggolás csak helyesen kell csinálni.


https://www.youtube.com/watch?v=ZzNaixhdA-M

máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 gentoojedi válasza:

#13

"Gyerekkoromban mindig rám szóltak a felnőttek"


Ők tették rosszul.

Attól, hogy valaki felnőtt, de lehet akár művelt vagy okos, esetleg mindhárom egyszerre, nem tudhat mindent. Főleg a mai elkényelmesedett társadalom képviselői. Az egészséges életmódra való törekvés egyre kisebb jelentőséggel bír. Amíg az emberek többsége úgy gondolkodik ha problémája van kenőcsöt meg gyógyszer irat fel magának, ahelyett, hogy rendszeresen mozogna meg nem enne meg mindet kontrollálatlanul, addig nem csodálkozom, hogy hülyeséget beszélnek. Pont az elmaradottabb országokban jellemző az egészségesebb életmód, mert ott nincs lehetőségük az embereknek elkényelmesedni.


Azt sem tudják sokan, hogy a nagyvécézést is guggolva kellene végezni, ha mindenki úgy csinálná sokkal kevesebb ember halna meg vastag meg végbélrákban. De elkanyarodtunk a témától.

máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Járj rendszeresen úszni, ha esetleg nem tennéd. Nekem a munkámból kifolyólag az átlagosnál nagyobb terhelés éri a hátamat (könnyű fizikai munka), és nem hinnéd, hogy az rá a megoldás, hogy akkor még többet mozogsz, de velem csodákat tett. Illetve, ahogy többen is írták, hajolás helyett guggolj.

Egyébként pedig minden irónia nélkül, őszinte jóindulattal kívánom, hogy ennél nagyobb problémád soha ne legyen, és tényleg szórakoztató stílusban írsz :D

máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Aztán hogy vegyem ki a bevásárlókocsiból a szajrét, ha leguggolok? Mosogatógéphez? Sokszor nem férnék hozzá a dolgokhoz a többi esetben sem.


Haha, pont az Apranax Dolo idegesítő reklámja megy éppen. xD

máj. 8. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!