Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kényszerítik az embert...

Miért kényszerítik az embert hajolgatásra?

Figyelt kérdés

Kezdem a bolti bevásárlókocsikkal: hogy az árut belerakjam, meg kell dönteni a derekamat. Kasszánál szintén. Miért nem alakítják magasabbra?? Ha nem törékeny amit veszek, inkább belehajigálom, én ugyan nem tördelem a hátamat. Egyedül az Aldinál van normális bevásárlókocsi.


A másik: miért az a megszokott, hogy a háztartási gépek lenn a földön vannak? Mosogatógép majd’ a föld alatt van, én meg kettéhajlok, hogy be és kipakoljam a tányérokat. Olyat is láttam már, hogy még a sütő is talpmagasságban van, volt is benne részem pár hónapig mikor máshol laktunk. Még azért is hajolnom kellett, hogy meglessem kész van-e a kaja. Olyan derékfájásom lett egy idő után, hogy inkább a tűzhelyen tevékenykedtem. Persze az edények is lent voltak a pokolban, plusz épp hogy nem kellett bemászni a szekrénybe, hogy előhalásszam őket. Mosógépről ne is beszéljünk. Gödör.


A fagyasztó is általában alul szokott lenni, mire előhalászom a húst, vehetem ki a borsót a hátamra.


Fiókok is lentig vannak, én betiltanám az olyanok gyártását, amik egy méternél lentebb tartanak, vagy tegyék egy állványra vagy bármi, de ez így nem jó!


Visszatérve a boltokra az olcsóbb árut is lerakják majdnem a padlóra, szerintem ki akarnak nyírni a derékfájással. Azt érik el, hogy a gyógyszeripar jól járjon, hogy fájdalomcsillapítókon éljek, mert nem képesek derék vagy szemmagasságba tenni a fontos dolgokat.

Direkt ezért lett nagyobb kutyám, hogy még ahhoz se kelljen akkorát hajolni. Macska is hamar megtanulta, ha simit akar, másszon fel valahova.


Az emberek miért nem szeretik a praktikumot?


máj. 8. 14:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Mosogatógép esetében a megoldás neve: Electrolux Comfortlift

Íme hogy müxik: https://www.youtube.com/watch?v=GZQ6oiYEm-Y

máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha a boltban minden fent lenne, ami most lent van, akkor sok ember nem érné el. Ha meg szimplán "megszüntetnék" a lenti a helyeket, sokkal kevesebb áru férne el a boltban.
máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
37%
Adj uram erőt, hogy meg tudjam változtatni azt, amit lehet. Adj türelmet és alázatot, hogy elviseljem azokat a dolgokat, amiket megváltoztatni NEM tudok. És adj BÖLCSESSÉGET, hogy mindig meg tudjam különböztetni az egyiket a másiktól!
máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 gentoojedi válasza:

#20

"Aztán hogy vegyem ki a bevásárlókocsiból a szajrét, ha leguggolok?"


Erre létezik testtartás, amit a jógában székpóznak hívnak, de létező póz különféle karate jellegű közdősportokban is, csak ott más néven nevezik.


[link]


Mivel nem vagyok meggyőződve fantáziád élénkségéről, segítek. A kezedet ne tartsd így, ha bevásárlókocsiból vagy be pakolsz. És a magasságot, lábhajlítást a kocsi magasságához igazítsd. Ezen felül ne foglalkozz azzal, ha esetleg megbámulnak. Esetleg nevesd ki őket. Vagy ha jobban érzed től magad mondt az a bámulóknak: Mit bámulsz? Te idő előtt betegen fájdalmak közt fogsz meghalni, mert tudatlan vagy :) Na jó, ezt a mondatot inkább akkor, ha megvilágosodtál és az egészséges életmódot választottad.

máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Seila ***** válasza:
100%

"Direkt ezért lett nagyobb kutyám, hogy még ahhoz se kelljen akkorát hajolni."


Valaki hívjon már papot. :D Ezen elporladtam. :XD

máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
35# 😂😂😂😂😆😆🤣🤣😂
máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!