Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jobb másoknak, mint nekem?

Miért jobb másoknak, mint nekem?

Figyelt kérdés

Szinte minden kortársamnak jobb élete van, mint nekem. 31 éves, de hiába van párom, még mindig a szüleimmel élek. 1-2 kivétellel mindenkinek gyerekei vannak, és házasságban élnek. Mindenki jutott valahova, csak én nem. Hiába van párom, mégse tudunk együtt élni, még mindig képtelen vagyok a szüleimmel élni. Okos sem vagyok, így nincs esélyem sem egy jó munkahelyemre.

Másoknak gyerekük van, és mégis olyan könnyen veszik az életet.


máj. 12. 11:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert csak így gondolod: mélyebben nem ismered őket, így nincs fogalmad arról, hogy ők mit küszködnek, csak véleményt alkotsz másokról.
máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%

Most a szüleiddel élsz de nem tudsz velük élni?

Nem csak extrém okosként lehet sokat keresni.

Le leszek pontozva, de ott a kamionos meló, sofőrhiány van rendesen. Aki írni olvasni úgy ahogy tud, simán haza tud vinni így 500+++k-t lazán. Csak egy példát mondtam.

A gyerekvállalásra miért vagy irigy? Nem nagy kunszt gyereket csinálni, minden hülye tud, sőt minél hülyébb valaki, annál inkább.

máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem is a kamion mert drága...ott a busz. Volán, BKV beiskoláz, már elég hozzá egy B jogsi...
máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!