Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég komoly anyagi...

Ha egy cég komoly anyagi gondban van, mi a jobb (neki)? Ha mindenkinek csökkentett bért ad egységesen, vagy egyeseknek erősen csökkentett bért, és másoknak (az egyesek kárára!!) teljes bért?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
nyilván hagyjuk a dumát hogy "nem adhat csökkentett bért" adhat nem adhat ha üres a kassza akkor ADNI fog
2022. szept. 11. 18:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A cégnek az a legjobb, ha minden munkatársát meg tudja tartani, akiket meg akar. A lúzereknek csökkentett bért ad, mert azok úgyse mennek el. Akiket meg fél, hogy elveszít, azoknak emelt bért ad, hogy maradjanak.
2022. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Akiket meg fél, hogy elveszít, azoknak emelt bért ad, hogy maradjanak."


Hát akkor ez máris nem jött be, mert pont a két vezetőhelyettes akik a legtöbbet keresték a főnök után, pont ők léptek először.

2022. szept. 11. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Az a legjobb, ha senki sem kap fizetést, hanem mindenki bérét kannásborra költi az alapítványi iskola vén alkesz főnöke.
2022. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

" hanem mindenki bérét kannásborra"


nem arra költi, hanem a 44 milliós ÁSZ bírság kifizetésére melyet a NAV hóapról hónapta adagokban inkasszál.

2022. szept. 11. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Ja ezt most az a melóhelyed, ahol a főnök sittre készül?
2022. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem adhat csökkentett bért. Van olyan hogy munkaszerződés, ahol le van írva feketén fehéren hogy mennyi időre mennyi bér jár. Ha üres akassza és nem utal a szerződéseben leírt napig, akkor szerződét szeg... Ha szerződést szeg akkor én keresek egy másik munkát plusz mellé még fel is jelentem.
2022. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

". Ha szerződést szeg akkor én keresek egy másik munkát plusz mellé még fel is jelentem."


És erre szerinted egy eleve csaló simlis cég milyen magasból szarik? Áruéld már el, miből gondolod hogy meghatja őket hogy te "keresel másik munkát"??

keressél. attól még innen nem kapsz pénzt.


És ugye a szűk agyadban az fel se merül hogy lehet az egész nemfizetősdinek a célja kezdettől az volt hogy néhányan "önként" elhúzzanak a cégtől... ugyebár.

2022. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Na, megtaláltad a másik fiókodat is, te húgyagyú?
2022. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!