Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha 30 éves férfiként nem...

Ha 30 éves férfiként nem vágyom gyerekre, de még tartós kapcsolatra sem, valami defektem van?

Figyelt kérdés

máj. 17. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Én is ugyanezt érzem.
máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Nincs defekted. Se a gyerek, se a párkapcsolat nem ad annyi örömet, hogy megérné csinálni.
máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
30 évesen még túl fiatal vagy
máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Ez a mai világ. 40 eveseknek sincs tartós kapcsolatuk. Tele velük a társker.
máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igazság szerint csak 25 évesen vesztettem el a szüzességemet, csak utána kezdtem el élni, de még mindig van mit bepótolnom
máj. 17. 16:51
 7/17 anonim válasza:
Megértelek, hasonló szituban vagyok én is ennyi idősen.
máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Tehát szerinted, ha nem teljesíted a társadalmi elvárásokat, defektes vagy. A "csorda ösztön" benned van, azt érzed, aszerint kellene cselekedned, mert ha nem, akkor kilógsz a sorból és ez szerinted rossz. Nem azzal van a gond, hogy nem akarsz elköteleződni, meg gyereket vállalni, hanem azzal, hogy hogyan fogod fel ezt az egészet. Úgy élsz, ahogy akarsz és ahogy sikerül. Ez nem verseny, nem kötelező semmi, nem tartozol senkinek elszámolnivalóval.
máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyanezt érzem kérdező, csak 27 éves vagyok, impotens, a gyerekek idegesítenek és kibírhatatlan jellemem van.
máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazából fél év van a 30-ig, de már annyinak érzem magamat
máj. 17. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!