Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy elf.ngott...

Volt már olyan, hogy elf.ngottátok magatokat olyan helyzetben, amikor nagyon nem kellett volna és kellemetlen helyzet adódott?

Figyelt kérdés
Persze véletlenül, mondjuk párod szüleinél, vagy kollégák előtt a munkahelyen, ilyenek. Mi volt ez a helyzet, akivel történt ilyen? Nekem az osztályteremben "sikerült" egyszer ilyet, ráadásul pont az mellett ültem aki tetszett... Ezen utólag mindig nevettünk, de akkor iszonyat kellemetlen volt.
máj. 20. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bár ahova bejárunk napközben kólázni kávézni beszélgetni.Vállalkozók vagyunk itt hűsölgetünk néha.Van terasz meg kiülős része jó időben sokan itt vannak.Parkolók hátul vannak.Mentünk hátul kifelé terasz elég tele volt mondom elengedek egy finom galambot senki nem hallja meg.Erre engedem neki érzem hogy kicsit combosabbra fog sikerülni próbálom visszatartani de nem megy.Terasz közepén hatalmas recsegés akkorát fingottam hogy még bentről is kijöttek.Hogy még jobb legyen kesernyés rodhadt dögszagú volt húztam a csíkot magam után.Mire kiértem a kocsihoz haverjaim már bökékeltek.

Másnap a tulaj írt egy sms-t csak akkor menjünk vissza ha tudunk normálisan viselkedni.

máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Angliában laktam albérletben,egy lengyel párral..ők nappal dolgoztak én éjszaka,ritkán találkoztunk de jó viszonyban voltam velük.Én pénteken már sosem dolgoztam,így délelőtt meló után mentem boltba,vásároltam,mostam főztem..A konyhában serénykedtem,főztem valami kaját,és közben megálltam fingottam egy hajókürt erősségűt...még kuncogtam is rajta,megfordulok,a lengyel csaj ott áll a lépcső alján,és kikerekedett szemekkel néz rám..csend volt még kb 5 másodpercig aztán éktelenül elkezdett röhögni..én is..Először szarul éreztem magam,de végül is jól jött ki a dolog,a csaj nem vette zokon,még délután is ezen röhögött.Mondtam neki hogy azért nem mondja már el a barátjának,mert elég gáz..de szerintem elmondta..

Az eset után már először körülnéztem a házban otthon maradt-e valamelyikőlyük,utána durrogtattam nyugodt lélekkel.

máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miután szabadjára engedtem - zárt térben - egy jól kifejlett galambot, rá fél percre megjelent a főnököm. Előzékenyen felajánlottam neki, hogy a folyosón hallgatnám meg a mondandóját - felvállalva, hogy baleset volt pár pillanattal az érkezését megelőzően. Vette a lapot, - nem drámázott és kimentünk.
máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy alakult ki nálam, hogy délelőtt nem jön ki az ördög szele, csak gyülemlik, aztán, mikor belépek a lépcsőházba, akkor gondolja úgy a szervezetem, hogy az ötónapos terhespocakból ő most újra szeretne Bella Hadid hasat csinálni. Általában akkor már hazaviszem és csak otthon engedem szabadjára a bennem fejlődő Antikrisztust, hiszen csak három perc - de többször volt már olyan, hogy inkább kiengedtem a liftben az egész napos termést, mert hiába tíz órán át nem kellett fingani, de az utolsó három percben visszatarthatatlanul. És olyan is többször volt, hogy eztán kinyílt a liftajtó, és ott állt a szomszédom, aki épp lefelé tervezett menni az általam megrontott lifttel. Biztos vagyok benne, hogy elkönyvelt magában egy parasztnak, aki direkt befingik a liftbe, de esküszöm, nem direkt csinálom. Napközben többször lenne lehetőségem kiengedni a fáradt gőzt mosdó, meg cigiszünet alatt, de akkor még nem kívánkozik ki - ellenben ahogy beütöm a kapukódot, rögtön és azonnal és ellentmondást nem tűrve akar kirobbanni.
máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!