Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt meg lehet érezni ha...

Azt meg lehet érezni ha valaki néz engem?

Figyelt kérdés
Tegnap történt egy incidens és eléggé érdekes mert szerintem ez sem véletlen volt így. Éppen utaztunk autóval nagyon néztem kifelé és a másik irányból jött egy sugallat hogy oda kell néznem és éreztem hogy valaki néz, oda nézek gyorsan és ott ment a fiú aki tetszik a haverjaival. Lehet hogy többen képzelek bele de pont arra a pontra néztem ahol voltak és durva mert tökre a másik irányba nézelődtem nem is arra ahol mentek

máj. 26. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran van ilyen velem.
máj. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes módon sokszor lehet ezt érezni.
máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Működésbe lépett a harmadik szemed 😁!

Van igen ilyen, nem mindig, de előfordul, hogy megérzi az ember.

máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy nem is nézett, viszont én azért néztem oda mert éreztem egy olyan érzést
máj. 26. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez inkább ezo kategória
máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 dehogy az!!!
máj. 26. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg van olyan hogy meg lehet érezni. De nem tudom ebből mennyi a false alarm, és hogy van-e bàrmi tudat alatt észrevett de normàlis érzékszerv àltal megfogott jel. Pl hogy az üvegen pillanatra tükröződött egy arc amit tudatosan nem vettél észre de ösztön szerűen csak annyit jelzett neked az agyad hogy hoppà van mögötted valaki/valami, légy résen. Szerintem sokszor van ilyen aprósàg, csak nem vesszük észre.
máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!