Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne egy idegesítő...

Hogy lehetne egy idegesítő kis energiavámpírt felbosszantani?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az a típus, aki eljátssza az áldozatot, szegény mindenki utalja és kiközösíti pedig ő milyen jó. Szemét mindenki csak ő nem. Megsajnálod, meghallgatod, segítesz neki. Majd hálából elveszi az életedből azokat akik fontosak voltak sz.rkavarással, zsarolással.

Ezekután Felnagyít dolgokat hogy milyen szuper lett az élete, hogy vele milyen jofej mindenki hogy téged bosszantson és vigyorog a képed e. Hogy lehet intelligensen leszerelni az ilyen idegesítő kis …..? Egyszerűen hányinger. Nekem nincs kedvem folyton szarul érezni magam. Undorodom az olyan emberektől, akik attól érzik jól magukat ha másokat alá áshatnak. Főleg ha rokon, osztálytárs, munkatars, vagy a párom haverja.


máj. 26. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem foglalkozol vele, minimalizálod vagy megszakítod a kapcsolatot vele. Az ilyennek a figyelem kell, és azt kezeli a legrosszabbul, ha megvonják tőle és átnéznek rajta.
máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, akkor is tolja a hülyeséget. De lehet az a legjobb ha teljesen keresztül nézek az ilyeneken, és elengedem az illem szintű társalgást is.
máj. 26. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ignorálás :)
máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Mikor belekezd a szóf*sásba, vágj közbe! Kezdj el te mondani valamit, fojtsd bele a szót, ne hagyd érvényesülni, csak daráld a parttalan szöveget!

Ezek az emberek a másik figyelmére hajtanak, a hallgatóságot vadásszák. Eljátszod neki kétszer-háromszor a saját műsorát, és úgy fog kerülni mint a pestisest!

máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Azzal, hogy visszavágsz, csak annyit bizonyítasz magadnak és a környezetednek, hogy képes vagy eggyé válni azzá, amit ellenzel. Azzal, hogy lezárod a kapcsolatot és nem hagyod, hogy feltárj a másik,tudatosan elhatárolod magad azt bizonyítod, hogy megértetted, hogy, ami köztetek van mérgező és nem szeretnéd, hogy komolyabb károkat okozzon benned.


Azt tudnod kell, hogy neki ez egy betegség, amit te nem tudsz meggyógyítani és nem is kell meggyógyítanod, de büntetni sem kell azért valakit, mert egy betegsége van.


Ez a betegség kihat rád valamilyen formában és, mivel a kihatása negatív, a legjobb, ha kizárod az életedből.


Egyszer ülj le vele és mondd el neki, hogy eldöntötted, hogy ezt a kapcsolatot a fenti okok miatt megszünteted és további sok sikert kívánsz az életéhez. Majd, ha ennek ellenére keres, követelőzik, tarts ki az elhatározásod mellett, emlékeztesd arra, amit mondtál neki.

máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vannak olyan helyzetek, amikor valakit nem tudok kizárni. Pl ha a rokonom az illető vagy egy társaságba vagyunk és uszít ellenem mindenkit. Ha nem lenne rám hatással, mert nem lenne muszáj a pofáját néznem akkor rég nem érdekelne. Sajnos sokan el is hiszik a marhaságait, nem azért mert igaz hanem mert kevésbé vagyok nyitott és akiről nem tudnak semmit arról el

is hisznek bármit , mert ennyit tudnak amennyit hallanak tőle. Meg merem kockáztatni senki se örül neki, ha valaki a háta mögött szapulja és ezért kikozositik, vagy ő lesz a fekete bárány. Viszi el az energiám feleslegesen. Foglalkoznék a saját dolgaimmal ehelyett folyton azzal kell foglalkoznom hogy alám tesz és megoldjam a dolgot, holott én korábban segítettem neki, tehát oka nincs rá. Húzza le az onbizalmam és az életkedvem.

máj. 26. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már szakítottam meg kapcsolatot családtaggal is, meg kollégával is. Sem köszönés, sem beszélgetés. Nyilván a munkatárs jöhetett hozzám bármilyen kéréssel/kérdéssel, ami a munkánkat illeti. De semmi más nem érdekelt felőle. Másoktól függetlenül szeretek élni, ha valahol kényelmetlenül érzem magam, lelépek.
máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De kérdező, egy dolgot válaszolj nekem. Ha valaki hall egy negatív dolgot egy emberről és rögtön elhiszi ahelyett, hogy megbizonyosodna ennek a hitelességéről magától attól az emberről aki szól a pletyka vagy egyszerűen csak nem hiszi el, mert ismeri azt az embert akiről pletykálnak - ez az ember, aki elhiszi egyből a negatívat, megérdemli azt, hogy neked rossz érzésed legyen emiatt?


Ha rólam egy ember elhiszi a rosszindulató pletykákat, az csak annyit jelent, hogy nem ismer és nem is akar megismerni, innentől kezdve pedig én nem fogom attól rosszul érezni magam, mert más valamit hisz rólam.


Rólam is sokat pletykáltak és azt tapasztaltam, hogy voltak, akik meghallgatták a pletykát, legyintettek, aztán mellém ültek és töltötték velem tovább az idejüket, mert ismertek már engem és szerettek. Illetve olyan is volt, aki pont egy ilyen pletykát elengedett a füle mellett, mert nem ismert akkor még, majd később megismert engem és akor tudta már, hogy tényleg hazugságoal próbálták teletömni a fejüket. Ezekkel az emberekkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Ezzel szemben alig emlékszem már azokra az emberekre, akik eidegenedtek tőlem a pletykák miatt, akár elhitték, akár nem hitték el, de nem akarták, hogy kiközösítsék őket. Ők akkor kikerültek az életemből, elváltak az útjaink és már van akit név szerint sem tudnék megemlíteni.

máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!