Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik az esküvőjükre nem...

Akik az esküvőjükre nem tudott embereket hívni, mert nincsenek barátai, úgy is élveztétek?

Figyelt kérdés

Vőlegényem már nagyon akarja az esküvőt. Nem mondtam még el neki őszintén, de én meg nem várom :(

Szomorú vagyok, mert nincsenek barátaim, egyetem után mindenki lemorzsolódott, nem írtak, nem hívtak, elutaztak stb senkivel nem beszélek évek óta, pedig próbáltam barátokat keresni, de félénk is vagyok, és valahogy sose jött össze. Konkrétan nincsenek barátaim és ez nem olyan, hogy ismerek embereket, csak senki nem áll közel hozzám, hanem csak a vőlegényem van meg a kutyusom, néha anyámmal beszélek, havi egyszer. Nincsenek munkatársaim se nagyon, home officeban dolgozom. Szeretek egyedül lenni, de sokszor hiányzik a barátnő. Az esküvő miatt meg ezért vagyok szomorú. Nem lesz lánybúcsúm, nem lesznek koszorúslányaim, ruhapróbát is egyedül csinálom, vagy elhívom a vőlegényemet, anyámat (szüleimmel olyan semleges a kapcsolatunk), tanúnak szerintem valakit csak megkérek. Meghívottak is kb ennyi lenne, anya, apa, nagymama, unokatesóm, nagynéni.

Vőlegényemnek sok barátja van, kedvesek velem is, sokszor átjönnek, de azért más a kettő. Ők már tervezik a legénybúcsút. Magamban meg szomorkodom, hogy nekem meg nem lesz ilyenem :(

Félek, hogy emiatt az esküvőmön szomorú leszek inkább.

Valaki volt így? Nem voltatok elkeseredve? Vagy a nagy nap miatt el lehet ezt felejteni?


máj. 27. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal őszintébb egy kislétszámú esküvő mint amikor tömeg van, tele ismeretlenekkel, ezredrangú barátokkal és elfelejtett rokonokkal.

Szóval emiatt ne érezd magad rosszul.

máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem vannak a barátaim, a páromnak is van 2, de az esküvőnkre csak a 2 családot hívjuk. Nem muszáj barátokat is hívni. Nekünk pont az a családi típusunk van, hogy nem barátkozik egyik a másikkal, így a barátainkkal semm tennék ezt. Mi ezért tervezzük így. Meg nem is szeretnénk nagy esküvőt, csak a szertartást. Még lagzi sem lesz. Nekünk ez így jó.
máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én introként totál élvezném.
máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok :)

Nem is volt lánybúcsútok, koszorúslányotok? Nektek ezek nem hiányoztak?

Szűk családi nem lehet, mert a vőlegényem biztos szeretné hívni a barátait.

máj. 27. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Mi nem tervezzük m a legény és leánybúcsúnkat sem. Nem érezzük, hogy bármiről is le kell mondanunk. Mi örülünk hogy megházasodunk. :)


Figyelj, ne szégyenlősködj, ismerd meg a barátait, barátkozz velük a szertartás után. Vagy előtt. Legyél nyitott mindenki felé. Vagy lehet feldobni bármilyen témát,amibe mindenki belekapcsolódik. Senki nem fogja megkérdezni, hogy kit hoztál. Rajta érezd jól magad ez egy nagyszerű nap lesz!!! Ne ezen idegeskedj!!! Sok boldogságot a nagy napra és gratulálok!!

máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!