Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire “elvárás” hogy ki...

Mennyire “elvárás” hogy ki kell venni a fülhallgatót boltban a kasszánál?

Figyelt kérdés

Vettem egy új fülest amin van “transparency” mód, vagyis tökéletesen hallom a külvilágot, ha meg is állítom a zenét akkor tényleg olyan mintha ott se lenne, simán lehet beszélgetni.


Szóval itt a nyár és több nyári ruhámon nincs egyáltalán zseb. Ilyenkor nem igazán tudom hova rakni a fülest amíg fizetek. (Kezem tele az 1-2-3 bevásárlós szatyorral, telefonnal, mostanában esernyővel is, stb) Elejteni nem nagyon akarom, letenni a szalag mellé a koszos pultra biztos hogy nem fogom.


Ha megàllítom a zenét, transparencyt kapcsolok, láthatóan figyelek a pénztárosra, kommunikálok vele, meghallom amit mond stb, akkor mennyire bunkóság a fülemben hagyni a fülest? Mennyire lenne elvárt hogy kivegyem?

(Akik kiveszik: hova rakjátok addig?)


jún. 11. 16:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

Legalább az egyiket (de inkább mindkettőt) illik kivenni, hogy a pénztáros is lássa, hogy igen, hallod őt. Ő nyilván nem tudhatja, hogy milyen fülhallgatód van.

Hogy hova teszem? A kezembe.

jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

#1

“ Kezem tele az 1-2-3 bevásárlós szatyorral, telefonnal, mostanában esernyővel is, stb”

jún. 11. 17:03
 3/23 anonim ***** válasza:
15%
Egy fülhallgató elég kicsi, nehogy már ne tudd megfogni, amikor a szatyornak (amibe rögtön bele is teheted a többi dolgodat) a fülével simán össze lehet fogni.
jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Én megfogom és kiveszem a fülest a fülemből, majd berakom a póló nyakába. Hasonlóan ahhoz mint amikor a napszemüveg egyik szárát a felső nyaka alá rakja valaki. Hallok mindent és a két kezem is szabad marad.
jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem veszem ki, és eddig senki nem nézte vagy vágott pofát rám, senki nem beszélt hangosabban, mintha nem hallanám, amit mond. Mivel ugyanúgy kommunikálok, mintha semmi nem lenne a fülemben, szerintem senkit nem zavar.
jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#3

Ahányszor ezt próbáltam, mindig elejtettem. Plusz írtam, sokszor több szatyor, esernyő, napszemüveg, akármi van nálam eleve, a telefonom is ott fogom hogy legyen egy szabad kezem amivel elpakolom a vásárolt árut.


#4

Gondolom fejhallgatóra gondolsz, de nekem nem az van, hanem csak sima bedugós kis füles.

jún. 11. 17:18
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Ugyis kiderulne, ha nem hallanad a penztarost. Akkor meg, minek kivenni, amivel csak feltartanad a sort, amelyik ugysem a turelmerol hires? 😉🤷‍♀️
jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#6 Én is a pici bedugós fülesre gondoltam, egy egész fejhallgatót nem lehet a felső nyakába rakni.
jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8

Azt nyakba lehet akasztani. Akkor viszont nem értem, hogy hogy raksz a póló nyakához egy kis bedugós fülest hogy ott is maradjon..??

jún. 11. 17:21
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

A kulcsszó a vezeték nélküliség, a 8-as vszeg normál kábeles fülesről beszél, te meg a most divatos budsokról. :)


Én kézbe szorítom, pakolásnál nem szokott gátolni, olyan picike. De én nem is érzem elégnek a hangerősítést, amit a füles produkál (pedig nem egy rossz minőségű darab).

Ha te valóban úgy érzed, nem gátol semmiben, ugyanúgy hallasz-értesz mindent, akkor nem kell kivenni.

jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!