Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is elmebeteg? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elmebeteg? Mi a fenéért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Exemmel normális, felnőtt emberek módjára sikerült megbeszélnünk hogy szakítunk. Ennek 3 hónapja. Azóta néha felhív, megkérdezi hogy vagyok. Az elmúlt 3 hétben állandóan arról beszél nekem (és a haverjaival is üzenget),hogy ő evvel a nővel is dugott, meg avval a nővel is dugott. Mit akar ezzel elérni? Már ott tartok hogy fel se veszem neki a telefont és az üzenetit se olvasom el, mert engem egyáltalán nem érdekel a szexuális élete.
2013. máj. 12. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beléd van esve még mindig.
2013. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
nem elmebeteg ez normális ilyenek vagyunk mi férfiak ez ÖSZTÖN!
2013. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Féltékennyé akar tenni. Mondd meg neki hogy nőjön fel.
2013. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Evvel csak azt éri el, hogy megszakítsak vele minden kapcsolatot. Nem vagyok féltékeny, csak nem érdekel hogy kivel dugott. Én se számolok be neki, hogy mikor, kivel, hogyan. És tényleg megundorodom tőle és megutálom mert olyan gusztustalan stílusba nyilatkozik és olyan sztorykat mond, amiknek ha csak a fele igaz nekem már is bőven sok.
2013. máj. 12. 00:14
 5/11 anonim ***** válasza:

2.


Ösztön, és akkor mi van? Attól még nem kell mindenkinek elmondani kit dugtál meg, plusz a kutyát sem érdekli. Nem normális dolog ez.

2013. máj. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a számát!
2013. máj. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már egyáltalán nem beszélek vele. Nem vette, fel, amikor hívott, erre felhívott haverjáéról, utána a huga telójáról, utána telefonfülkéből... Mihelyt meghallom a hangját azonnal leteszem a telefont.
2013. máj. 12. 00:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismerni kellene a szakításotok részleteit, hogy ki tudjuk találni az indítékai. A baj az, hogy talán te sem tudsz mindent, hiszen nem láthatod objektíven a kapcsolatodat és a szakításodat.

Az okait nem tudom, az üzenete a következő: Te is csak egy nő vagy a sok megdugott nő közül. Mivel ezeket a történeteket elmesélni, ezért havernak tekint, nőként már semmit sem jelentesz neki.

2013. máj. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem vannak fiú haverjaim (olyan is akivel először jártunk és szakítás után lett haver), de egyik sem meséli el nekem hogy mikor kivel dugott. Örülnék ha engem is csak havernak tekintene, nem hívogatna és nem nyaggatna állandóan.
2013. máj. 12. 00:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mennyire irritál téged, hogy beszámol ezekről a dolgokról, és ha nem hagyja abba, akkor minden kapcsolatot megszakítasz vele, mert ezzel nem azt éri el, hogy vissza akard kapni, hanem pont az ellenkezőjét.
2013. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!