Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek szigorú szüleik...

Akiknek szigorú szüleik vannak! Milyen érzés hogy szigorúak a szüleitek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok milyen egy szigorú szülő. Az enyémek abszolút engedékenyek, pl. 16 éves koromban megtudta anyám hogy cigizek, a reakció ez volt: "ejnye-bejnye... kérsz egy szálat?"

Meg minden másban is hasonlóan engedékenyek. Nem írom le, hogy jó-e ez vagy rossz(mindkettőre lehet hozni érveket). Arra vagyok kíváncsi, hogy ti hogy élitek meg hogy szigorúk a szüleitek.



2013. máj. 21. 16:10
 1/5 anonim válasza:

Az én anyám borzasztó... míg nem töltöttem be a 14 et nem engedett ki bicajozni sehova, hiába hogy csak porosodott a bringa a sarokban...

Ha a barátnőim hívtak valahova,pl: moziba, vásárolni stb. oda se mehettem :\

szerencsére alábbhagyott ezzel,

2013. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%
Nekem azok voltak viszonylag, de megköszönöm nekik mert normális lettem, normális értékrenddel, nem olyan elcseszett mint a mai fiatalok zöme:)
2013. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hana :) válasza:
Én örülök neki mert ezzel nekem csak jót tesz,neki nem volt valami jó gyerekkora,mert a családban 5gyerek volt rajta kívül.De nekem mindent megad amit csak lehet és megvéd,de tény hogy nagyon nagyon szigorú,de legalább nem szokok rá semmi károsra (bocsi ezt tényleg nem miattad írtam le!) amúgy is sportolok annak meg pláne nem lehet cigiznie vagy stb.De nem is gondolkozok ilyeneken mert még csak 13 múltam,nincs is rá okom.Egyébként a szigorúság melett keményen nevelnek arra,hogy nagy koromban csak magamra tudok számítani,mert családtagom egy szál se,ergo ha valamire szükségem lesz azt magamnak kell megteremteni.Persze amíg tudnak ők is segítenek mindenben!Van egy osztálytársam aki 12 éves,1 évvel fiatalabb nálam,a 3. pasiján van túl.Szeri tem az ő szülei nem komplettek....Amúgy a barátnőimmel ha elmegyünk valahova ők is jönnek,nem nagy cucc,mert poénkodik anyum mikor eljön velünk és a barátnőim kedvelik is őt! :) Amúgy meg most is van egy ilyen közös progink a hétvégére a barátnőmmel és anya is jön :D :)
2013. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez tök aranyos:)
2013. máj. 21. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból, hogy normális ember lettem (20 vagyok, talán még belefér), nagyon jó.

Abból a szempontból, hogy akkoriban nagyon sok mindent nem csinálhattam, amit szerettem volna, nem volt jó.

2013. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!