Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok leszoktatni...

Hogyan tudok leszoktatni valakit az alkoholról?

Figyelt kérdés
Nem szeretném elmondani,hogy ki az érintett személy,de szeretném ha nem inna többé.Számomra fontos az egészsége,de őt az sem érdekli ha ebbe belehal.A szemem láttára épül le.Ha vele vagyok nekem kell rá vigyáznom este,mert estére issza le magát.Nem bírom nézni amit csinál,és már nem tudok vele élni,ha ezzel nem hagy fel.Az illető nő és családtag.Csak én tudnék segíteni,senki nem tud mit csinálni.

2013. máj. 23. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Más szórenddel mondanám: "csak segíteni tudnék én". Ha valaki nem akar kimászni a gödörből, azzal nem tudsz mit csinálni. Igen, le fog épülni egyre jobban, és meg fog halni. Sajnálom, hogy nem tudok mást mondani.
2013. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Orvosi segitseggel.

Apam is gyogyszert kapot ra,de sajnos konnyen visszaeshet az ember..

2013. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat nem tudsz csinálni, sorry. Magának kell eldöntenie, hogy nem akar inni többé.
2013. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem lehetne valahogy rávezetni,hogy észre vegye a gondját? Valaki járt már hasonló cipőben?
2013. máj. 23. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
A "nézd már meg magad, mi a f.szt csinálsz, vedd már észre magad" a legerősebb fegyvereink egyike... Ő dönt.
2013. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ecseteld neki, hogy milyen nehéz manapság májdonort találni. Meg hogy a májnagyobbodás és zsugorodás milyen egy fasza betegség. Lehet kitennék egy pár internetről kinyomtatott oldalt, ami ezeknek a betegségeknek a tüneteivel és következményievel foglalkozik, csak úgy "véletlenül".
2013. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat.Ma beszéltem vele, nem sok reménnyel vagyok felé,de könnyezett a szeme mikor mondtam,hogy segítek neki,de előbb be kell látnia a betegségét.Remélem egyszer elmegy egy A.A. gyűlésre.
2013. máj. 24. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!