Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért utáljátok a fültágítósokat?

Mért utáljátok a fültágítósokat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember mondja, hogy utálja őket.. MÉRT?

Normális okokat szeretnék.


2013. máj. 24. 22:06
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
90%
Tágítsd akkorára. hogy átférjen rajta a gyorsvonat.
2013. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
88%

9-es vagyok, saját stílusnak semmiképpen sem nevezném, sőt.

Pont azért hordanak a 20 évesek ilyeneket hogy kitűnjenek a tömegből, de lassan ők lesznek a tömeg emiatt. Mint az emo hullám. Mindig van ilyesmi. Majd 20 év múlva aki még ilyet fog hordani arra aztmondom ok, neki ez a stílusa. De most a 90% divatból hordja, hogy posztolgathassa fb-n hetente mennyit tágított a fülén, mintha ez lenne az élet értelme. :D

2013. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:

12-es jól mondja!

Amúgy meg kedves Kérdező, megkérdezed miért utálják a fültágítósokat és utána elkezded oltani azokat, akiknek negatív a véleménye. Hát ezért is utálunk, többek között. :D

2013. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Én a szó szoros értelmében rosszul leszek, ha meglátok egyet, a hányinger kerülget tőle, arrébb is szoktam menni és elfordulni azonnal. Nagyon undorító szerintem, úgy néz ki a fülük, mint egy széthúzgált rágógumi.
2013. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Ember nem én mondom : "Ha még sokat provokálsz, legközelebb meglátlak az utcán, bedugom a mutatóujjam a kitágított füllyukadba, és addig rángatom, amíg térden állva fogsz bocsánatot kérni a "normális" emberektől:D".

Még engem kell utálni?

Mert a 9es egy teljesen normális választ adott.. bele sem kötöttem, elfogadtam. De most az ilyen nyomorékokkal mit kezdjek mint a 6os meg a 7es?? :D

2013. máj. 24. 22:26
 16/53 anonim ***** válasza:
94%
Nem utálom őket. Egyszer láttam egy nagyon szép lányt a villamosmegállóban. Feltűnően szép volt az arca. És amikor a másik oldalról ránéztem, ott volt a fülén egy 3 cm-es lyuk. AZ összes szépségét rögtön lerombolta. Nekem legalább is, de hát ízlések és pofonok...
2013. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem undorító. Egyszer szívesen ráraknék egy lakatot a fülére, persze úgy, hogy nincs meg a kulcs :D
2013. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a fültágítója miatt lehet többre viszi, mint én... :DD
2013. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
elsőrangú kabaré van itt
2013. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy a fültágítója miatt. Szöveg értés 1es ülj le fiam.


Hanem azt, hogy egy fültágítós lehet, hogy többre fogja vinni mint Te..

Már csak azért is lehet mert nem nézi le a NEM fültágítós embertársait..mint te....

2013. máj. 24. 22:35
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!