Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért utáljátok a fültágítósokat?

Mért utáljátok a fültágítósokat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember mondja, hogy utálja őket.. MÉRT?

Normális okokat szeretnék.


2013. máj. 24. 22:06
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon a lila zoknis is többre viheti,
2013. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Bármilyen zoknis többre viheti mint bárki..ugyan úgy mint egy fültágítós vagy mint egy tetovált, vagy mint egy piercinges.
2013. máj. 24. 22:41
 23/53 anonim ***** válasza:
Nem utálom, mindenki azt csinál a testével, amit akar. Sok testmódosítás tetszik, ez konkrétan baromira nem, de ettől nem lesz senki kisebb a szememben.
2013. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele. Ha kiveszi a fültágítót, akkor csak úgy összeesik a füle. Fúj. Blöá.
2013. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Ha nagyon nagy akkor összevarrják.. De amúgy 10 mm vissza nő a fül.:)
2013. máj. 24. 23:14
 26/53 anonim ***** válasza:
Torz egy divat.
2013. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Azért, mert testcsonkító, tudatlan emberek.
2013. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj kérdező, játsszunk olyat, hogy minden egyes hajnalban a bejárati ajtód elé szarok, és nem tűröm a fintort! Én nem undorodom a szaromtól, még kedvelem is kicsit. Ha rám mersz kiabálni, hogy undorító vagyok, megmondom mindenkinek, hogy én senkit nem becsmérlek, olyan jó fej vagyok, még a szaromat is kedvelem, és még én vagyok undorító?
2013. máj. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
89%
Nem utáljuk, csak rondának tartjuk. Hogy miért? Mert nem primitív afrikai törzsek neveltek fel, ahol ez számít szépnek.
2013. máj. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 zabmester ***** válasza:
92%
Szerintem az emberek nem a "fültágítósokat" utálják, hanem a fültágítót. Bevallom őszintén, nekem sem tetszik, pedig amúgy nem állna távol tőlem az ilyesmi. Válltól könyékig tetovált vagyok, régebben sok piercingem volt (szám szerint összesen hat darab volt), de a fültágító sosem tetszett. Egyszerűen nem tudom szépnek látni, ha valaki szétnyújtja a fülét, nem tudom értelmezni, hogy ez miért jó. Ettől még felőlem mindenki csinálhatja, de nekem nem tetszik. Na és?
2013. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!