Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért utáljátok a fültágítósokat?

Mért utáljátok a fültágítósokat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember mondja, hogy utálja őket.. MÉRT?

Normális okokat szeretnék.


2013. máj. 24. 22:06
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint öncsonkításnak tartom, de hát mindenki azt tesz a testével, amit akar. Csak aztán ne lepődjön meg a kedves illető, ha kötelet fűznek a fülébe és ráfogják a puskát, hogy: "Gyerünk rabszolga, irány az ültetvény..."
2013. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

" Csak aztán ne lepődjön meg a kedves illető, ha kötelet fűznek a fülébe és ráfogják a puskát, hogy: "Gyerünk rabszolga, irány az ültetvény...""

Hanyadik században élsz Te? Ha szabad megtudni?

2013. máj. 25. 19:49
 33/53 anonim válasza:
volt már rá példa hogy engemis leszóltak a tágító miatt xD mondjuk sok ember mondja nekem hogy szép és hogy illik is szóval itt többségben vannak azok akiknek tetszik :) de nemértem miért itélik el alapbol azt az embert akinek van tágítója....16/f 20mm *.*
2013. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

Kedves 16/f, nem ítélem el, de leszel majd, előbb, mint gondolod 26/f, és akkor te is érezni fogod, hogy komoly munkahelyen ez ciki.


Amíg nem vagy 26 vagy akármennyi, addig légy boldog vele, majd magad is rájössz, amikor ez már nem fog menni.

2013. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 BB Ádám válasza:
nekem tetszik, csk azzal nem értek egyet a kérdezővel hogy a fültágeszesek "nem állnak be a sorba" hát sajnos pont hogy azt teszik, mert ebből már ilyen tömegdivat lett, és az egyénisége már a nullán van
2013. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim válasza:
BB ádám a divatmajmok mind azok akik itt kiírják ez a méret meg az a méret még összenől? akit tényleg érdekel és nem divatbol csinálja azt ez nemérdekli maximum ha tényleg kikell venni akkor összevarratja szépen megcsinálják :) én egy ideig még nem tervezem a tágítást most megállok 20mm en egyelőre ez volt a cél ki tudja még mit hoz a jövő :p 16/f
2013. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
A lényeg a lényeg! A vodkabomba, vodkanarancs, pezsgőbomba nagyon nagyon finom!..
2013. máj. 28. 16:32
 38/53 anonim ***** válasza:
89%
A probléma ott kezdődik, hogy megy a félreértelmezés ezerrel, mindkét(!) oldalról. Lehet, hogy divatos lett műhácé körökben felnit rakni a füledbe, és plázafalván is csininek számít a 3 milliméteres rózsaszín szilikon-tágító a fülekben, csak azt felejti el mindenki, hogy a testmódosítás,mint olyan nem egy divat. Utána lehet olvasni, ha valakit érdekel, nemcsak hőbörögni, hogy "már megint kifordult a fülem, pedig két nap alatt csak 10mm-t tágítottam mi lehet a baj". Aki szörnyülködik rajta, vagy ítélkezik, annak meg felesleges a véleményét kikérni, hiszen úgy is ismeretes. Nem nekik kéne megérteni a testmódosító kultúra lényegét.
2013. máj. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim válasza:
63%
Mert gondolj bele, hogy fog kinézni öreg korában undorító
2013. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Belegondolok. ÉS? Ha nekem/nekik ez tetszik. NEM ítéljük el az embert! Jó lenne ezt végre felfogni.!!!!


Nem ítéljük el az embert úgy, hogy semmit sem tudunk róla! SOHA!!!..

2013. jún. 2. 11:54
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!