Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért utáljátok a fültágítósokat?

Mért utáljátok a fültágítósokat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember mondja, hogy utálja őket.. MÉRT?

Normális okokat szeretnék.


2013. máj. 24. 22:06
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
56%
Azért egy önnyomorító korcs hadd legyen már speciális eset...
2013. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Önnyomorító korcs?.. ember anyád szűz?..

Hogy jössz te ahhoz, hogy egy számodra teljesen vad idegen emberre azt mond, hogy "önnyomorító korcs"???..

Mit képzelsz magadról? Mit hiszel ki vagy te? Egy felsőbb rendű valaki mert neked sima fülbevalód van vagy épp az sincs?.. Mit képzelsz te? Hogy gondolod azt, hogy bárkire is ilyet mondj? Mért lenne speciális eset? Én egy full normális ember vagyok és eddig akárhány fültágítós embert ismertem mind szeretetre méltó rendes ember. Ugyan úgy bulizik mint MINDENKI!!!(mert igen képzeld az is bulizik akinek nincs fültágítója..)

Magyarázd már el nekem, hogy mért is speciális eset valaki akinek van fültágítója? És mért is KORCS? Akkor az is korcs akinek nincs?...Ennyi erővel az is korcs akinek nincs se tetoválása se semmilyen testékszere.

Szánalmas utolsó csicska nyomorék vagy, ha ennyire szűk látókörű a világra egy icipicit sem nyílt nem elfogadóképes szerencsétlen f*sz vagy. lehet offolni lehet csicskázni igazából lesz*rom..de ha valaki így áll hozzám vagy bárkihez akit nem ismer és bánt ahhoz én is így állok.

2013. jún. 3. 18:49
 43/53 anonim ***** válasza:

Na, még két fürdőszobás pózerkodás közt mik ki nem buggyannak a fajtádból! :D


Visszafordíthatatlan változtatás a testen. Így mutatsz példát a sajátjaidnak. Legerősebb érveid, hogy de a primitív törzsek is, meg ez egy életérzés, és szerinted mind normálisak vagytok, még buliztok is, hűha!


Amikor valami úgy sikerül, hogy mindenki hülye, mégis te védekezel, akkor szerinted mi lehet az igazság? Ne tévesszen meg, hogy visszafordíthatatlan torzítást csinálsz magadon, ezért aztán jó azt hinni, hogy sose lesz ezzel baj! Nem csak neked gáz, hanem akiknek a szüleik-nagyszüleik parittyafülű vén bohócok lesznek, azoknak is ultragáz lesz. Mint a tetovált szemöldökű idióták, akiknek történetesen pont a homlokukra van írva, hogy annyi eszük sincs, hogy legalább addig gondoljanak a jövőre, míg meggondolhatják, hogy talán aktívan elcseszni csak nem kéne.


Nem téged sajnállak, hanem az utódaidat. Nyilván aki külön erőfeszítéseket tesz, hogy majmot csináljon magából, az megérdemli a sorsát, ezt senki nem vitatja. Az a bökkenő, hogy akármikor rádöbbenhetsz, hogy mégse volt jó ötlet, de a torzulást igen drágán lehet majd javítani. Akkor azért sajnálható leszel eléggé.

2013. jún. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
90%

Híve vagyok a kultúrált vitának, de az "önnyomorító korcs" szerintem nem üti meg az intelligens eszmecsere mércéjét.

Komolyan, Orbán helyében nem a cigarettára pakolnám az adót, hanem a beszűkültségre. Fél év alatt monopol hatalommá nőhetné ki magát az ország. Így bírálni valakit, csak azért mert nem ugyan úgy néz ki mint te, vagy mert éppen nem ugyan úgy gondolkodik? Miért nem lehet elfogadni egymást olyannak amilyenek vagyunk? Nem mondom, hogy a fene nagy liberalizmusnak nem lehetnek hátulütői, de könyörgöm, miért jobb utálni mindenkit? Felnőhetne már a balkáni társadalom, hisz ha belegondolunk, nem véletlen röhög Magyarországon egész Európa.

2013. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Mellesleg a megfelelő reakció sem anyázás lenne... Igazából nem is tudom minek fecséreltem a karaktert, amíg egyik fél sem tud felülemelkedni saját sérelmein addig nincs miről beszélni...
2013. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
50%

"Miért nem lehet elfogadni egymást olyannak amilyenek vagyunk?"


Azért aki csonkít, az nem "olyan, amilyen"... Nem harag, hacsak nem az az általános harag, amivel hülyék iránt szokás viseltetni. Csak egy példa, hogy végre értse az is, aki hajszolja a nemlétező szabadságot anélkül, hogy értené, mi is a szabadság és mi nem. Ha valamelyik (jellemzően fiatal) ismerősöd vagdalja a kezét, de sosincs életveszélyben, mennyire van az első gondolataid közt, hogy meg kéne hagyni, hadd legyen önmaga? Miben tér el a fültágesz? Látható és végleges ugyanúgy, legfeljebb nem emlékeztet az öngyilkosságra. Legalábbis nem közvetlen öngyilkosság, de a saját jövőjét simán kinyírja vele az, akinek később esetleg ambíciói lehetnek a szakmátlan világon kívül is. Normális, érthető okok arra, hogy minimum tartsam a távolságot a billent arányérzékű emberrel. Fú, de keveset anyáztam...

2013. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem kéne anyázni, a kérdés írójára vonatkozott. Mellesleg, a "vagdosás" semmi szín alatt nem említhető egy lapon bármilyen testmódosítással. Minden testmódosítás céllal készül (nyilván akinek van célja vele, és nem csak "menő" a nagy fül) és igen van köze a fájdalomhoz, de inkább egy spirituális szinten. Az aki jól látható, végleges módosításokkal tarkítja a testét(nyaktoválás, fültágító, stb.), az valószínű, hogy nem egy ilyen országban képzeli el a jövőjét. Pont ezért, mert egyes emberek félreértelmezik, sőt mi több, lealacsonyítják egy ilyen szintre mint a "vagdosás".
2013. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Nincs épkézláb ok. Még a spiritualátás bekeverésénél érteném, hogy nincs ok, de a spiritualitás nem a szimbólumok kergetését jelenti, hanem a szenvedéstől megszabaduló és megszabadító emberré válást, aki aztán teremt. Nem önmagát teremti újra. Nem mások számára teremt látványt. Általánosságban véve ad hozzá valódi értéket a közöshöz úgy, hogy nem okoz vele gondot saját magának se, és természetesen másnak se. Az illékony és fájdalommentes testfestés és a sima frizuragubancolás meg persze valamiért nem elég jó, pedig az aztán nem is marad úgy, nem is telik meg... :)
2013. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Spiritualátás :D :D mekkora... Természetesen spiritualitásnak indult a szó! :)
2013. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Én nem utálom őket csak nem tetszik, nem szeretem ezt a stílust. De magukkal az emberekkel alapvetően nincs bajom.
2014. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!