Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Internetes csalás?

Internetes csalás?

Figyelt kérdés
Aprodon eladtam egy terméket 1500 ft-ért. A vevő az előreutaláshoz ragaszkodott. Megjött a pénz el is küldtem a terméket. A vevő amikor megkapta a terméket jelezte h nem ezt kérte. Mondtam h küldjd vissza a terméket és akkor visszaküldöm a pénzt. Erre ő nem hajlandó. Azt állítja h internetes csaló vagyok és fel fog jelenteni és beír a munkahelyemre h csaló vagyok ha nem küldöm el neki postán a pénzt a címére. Ezt megteheti úgy h nem küldi el nekem az árut?

2013. máj. 26. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
kamuzik ezért nem kell cigánnyal kereskedni
2013. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért elég idegesitö h tudja hol dolgozom és azzal fenyeget ráadásul már mindenhova kiírta h csaló vagyok pedig én egyböl mondtam h visszaadom a pénzét jogilag 8 napja van h visszaküldje. De nem hajlandó.
2013. máj. 26. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
akkor így járt blöffölős kis pocs
2013. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben kinek kell jogilag előbb küldeni a vevönek vagy az eladónak? Internetes oldalakra meg pláne nincs joga kiirogatni 80an esnek nekem úgy h azt se tudják miről van szó.
2013. máj. 26. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudná, hogy hol dolgozol? Ezért nem kell Facebookra kiirkálni minden hülyeséget.

Amúgy így járt, nem tehet ez ellen semmit, ha azt küldted, ami meg volt beszélve, akkor gond nem lehet, amúgy se szabad előreutalással venni terméket. Ha valahova kiírja, akkor te írd utána ezt, normális, emberi módon, mint amit ide írtál, aztán vagy annak a cigánynak, vagy neked fognak hinni, vagy egyszerűen senkit se érdekel. Nem kell leállni velük vitázni, elég ha egyszer leírod, amit ide is leírtál, és hagyd a fenébe.

Jogilag semmit nem szegtél meg, 1500 Ft-os összeg meg a kutyát se érdekli.

2013. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen...erre már rájöttem, hogy tényleg veszélyes dolog az a facebook...bár rejtegetni valóm nincs...Visszaküldtem a kis gyíknak a pénzét aztán legyen boldog a szájharmónikával, a tanulópénz mindenesetre megvolt...online adás-vételben nem csak az eladók lehetnek csalók ugyan olyan csalók lehetnek a vevők is...mind1 legközelebb csak is személyes átvétel.
2013. máj. 29. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!