Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/férfiak 20-30 év között!...

Fiúk/férfiak 20-30 év között! Ha egy lány/nő akar titeket "felszedni" és látjátok rajta hogy nagyon bejöttök neki akkor mi az a szöveg amit "elvártok" tőle, hogy mondjon?

Figyelt kérdés
(pl. szórakozóhely, de lehet az egy buszon is)! Hogyan fejezze ki nektek a szimpátiáját? Tudom mindenkinél más, de érdekelne. Akár megtörtént sztorikat is mondhattok amikor lányok nyomultak rátok? mi az ami már visszataszító számotokra is?
2013. máj. 26. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát gyakorlatilag bármi. Csak ne a "Hello, teccő" és hasonló szövegek. Szóval értelmes beszélgetés, bármi kapcsán. Akár, hogy magam elé engedem, vagy fékezésnél összeütközünk stb stb. Látszódjon, hogy értelmes
2013. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Other ***** válasza:
100%

Figyelj, ha már látszik egy lányon, hogy fel akarja szedni a srácot, ennek ellenére a srác nem kezdeményez, ennek oka van. Legtöbbször az, hogy a vonzalom a másik irányból nem kölcsönös.


Ami megtörtént: meg akar hívni (lány létére); el akar húzni a tánctérre; elmondja, hogy milyen k*rva jó nekem, mert sok lányt meghúzhatok. És mindez ebben a sorrendben, ugyanattól személytől. Ezt NE csináld.


Elég az, ha kedvesen mosolyogsz, majd bájosan elcseverészel. Ha nagyon balfék a hapsi és nem kezdeményez, akkor a beszélgetést te is kezdheted valami semlegesebb témával, és ha ezek után se lép ő, akkor annak bizony oka van (foglalt, nem jössz be neki stb). Ha nagyon egyértelmű akarsz lenni, akkor beszéd közben néha-néha megérintheted, de ennyi max...

25F

2013. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nekem a csaj,.akkor ilyen esetben egy lánynak nem kell ezen aggódnia, bármilyen szöveggel odállíthat, egy "szia xy vagy téged hogy hívnak, van kedved beszélgetni?" bőven elég.
2013. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha tetszik akkor könnyű dolga van, a kevesebb néha több! mutassa ki, hogy szabad a pálya, ha meg nagyon egyértelmű akar lenni akkor jöjjön oda. ennyiből már a hülye is tudja, hogy mi van, onnantól pedig én "dolgozok"... :D
2013. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!