Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24-25-26 éves férfiak ti hol...

24-25-26 éves férfiak ti hol tartotok az életben? Mi a tervetek az elkövetkező 4-5évre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt végzettségre, munkára, saját családra feleség gyerek. Saját célok, tervek vagy csak tárgyak anyagi javak megszerzése?
2013. máj. 30. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

25 éves vagyok, jelenleg külföldön élek már 1 éve, van egy jól fizető állásom(magyarországi fizetésekhez képest), de elég alja munka sokszor már nagyon unom pedig én eleinte ezt is nagyon szerettem. 4-5 éven belül valószínű szakmát fogok váltani, úgyhogy még várhatóan tanulni is kell majd, ehhez heti pár óra le tudok ülni a könyv mellé. Nem érzem magam idősnek.

Egy bonyolult kapcsolatom van, most nem is szeretnék belemenni a részletekbe. Szeretnék családot és gyereket is a következő 4-5 évben.

Most a cél a nyelvtudásom tökéletese ebben az országban ahol vagyok és pénzt félrerakni a későbbiekre.

A kocsimat tavaly eladtam és egyelőre nem is szeretnék mert rengeteg pénzt elvitt, de úgy érzem ha család lesz akkor jobb ha van egy autó is a háznál.

Házat nem szeretnék venni mert jól érezem magam így is, hogy albérlet van, persze ha annyi pénzem lenne akkor jó befektetésnek tartanám, de nem arra gyűjtök. Viszont két házban is örökös vagyok, persze nem várom senkinek a halálát, de számolni kell vele 10-20 éven belül, mert idős emberekről van szó.

2013. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
12%
hm. feleség nem kel minek.gyerek már van állítólag egy 4 éves fiam de még nem mondta ki a bíróság..célom nincs.jah várj még nem vagyok 24 éves csak 21.akko viszlát 3 év múlva.
2013. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

25 évesen vettük első közös autónkat a párommal 1.8m KPra

26 évesen vettünk egy üres portát a városba 2.7m

27 évesen elkezdtük az építkezést. 9m ft-os hitel 24m került a ház.

29 évesen befejeztük a építkezést.

34évesn kifizettük a teljes hitelt. / úton van a baba.

2 év múlva új autót tervezünk.

2013. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

16 vagyok, és én csak 30-as koromra tervezem a családalapítást.

Nem akarom elcseszni a huszas éveimet!

2013. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Férjemnek ezek az állomásai:

- 22 évesen megismert

- 23 évesen eljegyzett

- 29 évesen feleségül vett

- 32 éves lesz, mikor megvesszük a lakásunkat

- 33 évesen remélhetőleg apa lesz

Autót nem akarunk, de tárgyi javakat tekintve egy Macbook laptop a tervei között szerepel.

2013. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

6 év telt el a házasságig az eljegyzéstől. nem akar gyereket, de akar egy MacBook laptopot?

:D

hát ez jó! :)

2013. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az eljegyzés miattam volt hosszú, mert egyetemre jártam. Gyereket meg már pár hét után akart, csak akkor én még nem. Most pénzt gyűjtünk a lakásunkra, és szeretnék pénzt gyűjteni a gyerekre is, ezért nem szülöm a nyakára. Én nem leszek ingyenélő.
2013. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

"""""""""""""""""Gábor_96 válasza:

16 vagyok, és én csak 30-as koromra tervezem a családalapítást.

Nem akarom elcseszni a huszas éveimet!""""""""""""


A húszas éveid töltsd munkával különben nem lesz családalapítás 30 évesen.

2013. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

-20 évesen el kezdtem dolgozni az egyetem mellett.

-25 évesen megvettem a lakásomat, összeköltöztem a kedvesemmel.

-27 vagyok jelenleg, hamarosan szeretném megkérni a kezét 7 év után, 1-2 éven belül esküvő, azután jöhetnek a gyerekek. Remélem 30 éves koromra meg lesz az első kisbabánk!

-37 éves koromra szeretném felépíteni a szép nagy családi házunkat. Szeretnék mindent megadni a családomnak!

2013. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörű egy anyagias és materalista világban élünk. Hajrá gyerekek, így lesztek majd boldog öregemberek. :) Ugye az unokátoknak is majd pénzt adtok puszi vagy ölelés helyett? :D
2013. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!