Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24-25-26 éves férfiak ti hol...

24-25-26 éves férfiak ti hol tartotok az életben? Mi a tervetek az elkövetkező 4-5évre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt végzettségre, munkára, saját családra feleség gyerek. Saját célok, tervek vagy csak tárgyak anyagi javak megszerzése?
2013. máj. 30. 11:48
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én 23 éves vagyok. Èn is külföldön dolgozom több mint fél éve, otthonihoz képest jobban keresek sokkal. Ami gáz, hogy nem vagyok rendesen bejelentve, ami bánt eléggé. Viszont tartom a számat, mert jobb mint otthon 47ezerből, még akkor is ha néha megalázó. Sokszor belegondolok, hogy kicsit többre tartom magam ennél a munkánál, nem ezért tanulam. Fiatal korom ellenére sokmindenen keresztülmentem, egy szó német nyelvtudás nélkül kijöttem Svájcba, és sikerült érvényesülni. Sajnos ezt dobta a gép, otthon amig nincs rendes munka addig itt kell lennem. Angolul folyékonyan beszélek, most itt németül tanulok. Reménykedem, hogy lesz jobb lehetőségem, ha a németem is jó lesz. Nyáron megyek haza, szeretnék venni egy autót magamnak és segíteni kicsit anyukámat anyagilag, aki apa nélkül felnevelt.



Két éve nincs barátnőm, barátaim sincsenek itt. Az a lényeg, hogy otthon akadnak jó barátok, akik szeretnek és hazavárnak. Nem erőltetem a pártalálást, majd úgy is jön magátol. Általában akkor találja meg az ember, amikor nem is számít rá. Később gyereket is szeretnék, 7-8 év múlva. Azért fogok dolgozni, hogy neki majd kicsit könnyebb legyen, mint nekem volt.

2013. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
30éves vagyok. 5éve házasodtam, jelenleg válok..vagyis már egy éve... Van egy gyönyörű 4éves fiam akit mindennél jobban szeretek! 4évig egy keresetből tartottam el a családom, mert feleségem gyest alig kapott. Lemondtam cigiről, barátokról minderől... Csak a munka volt.. Míg nem egy szép napon Elment feleségem a gyerekkel... Azóta feljelentett pedofiliával... Vagyonom nincs csak egy szakadt tizenéves autóm. És a remny, hogy nevelhetem a fiam ha nekem ítélik!
2015. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!