Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves lányok, ti mit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, ti mit és milyen sorrendben vesztek észre egy srácon akit helyesnek tartotok?

Figyelt kérdés

Pontosítok,


ültök valahol, mondjuk csajos vagy vegyes társaságban. Belép a látóteretekbe egy srác. Nyilván vannak dolgok amiket először megnéztek rajta, vagy valamilyen sorrend mindannyiótok fejében bizonyára kialakult az évek során, mindenki más és más, és mindenki mást tart fontosnak.


Írok egy listát és szeretném, ha mindenki a maga szemléletmódjának megfelelően sorrendbe rakná, hogy mi mi után következik nála, első vizuális benyomás alkalmával mire figyel fel egy férfin.


Egykét dolgot fixálnék, hogy még inkább objektív legyen a felmérés.


Tehát mondjuk egy 175-195cm magasság körüli férfit vegyünk, aki 20-35 év közötti. Nem egy elhízott 120kg-os alkat és nem is 50-60kg-os vézna srác. Tehát pl. 65-95kg közötti egyénről beszéljünk.

Hajviselet, hajszín, kopaszság, ruházat, járás, stílus stb. dolgokat nem kötnék ki, csak a körülbelüli magasság, kor és súly legyen a fent leírtak szerinti.


Nézzük a tulajdonságokat, teljesen véletlenszerűen sorrendben írom:


A: szemszín

B: sportos testalkat

C: ruházat és stílus

D: hajviselet

E: arc/jóképűség

F: mosoly, hangulat

G: bőrszín

H: hanghordozás (milyen a hangja amin megszólal, mély, magas stb.)

I: ápoltság (tiszta haj, ruha/cipő, arc, kezek/körmök stb.)

J: szőrzet az arcon (szakáll/bajusz)

K: szemüveg megléte

L: Járás stílus (elegáns-komoly/laza/bizonytalan stb.)


---


Tehát a fenti A-L -ig tartó tulajdonságokat kellene fontosság szerint sorba rendezni, hogy nektek ezek milyen sorrendben számítanak pl.:


D,C,F,H, .... stb.


Ha valami nem világos nyugodtan kérdezzetek! :)


Köszönöm a segítséget és a türelmet!



2013. máj. 15. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

G: bőrszín - olyan értelemben, hogy se cigány, se néger, se valami ázsiai ne legyen. Taszít. A szoláriumozott bőr is.

C: ruházat és stílus - nálam nem tudom, de a legelső a cipő, mindegy milyen színű, anyagú, még a márka sem számít. Azt mondják, ha egy férfinak tiszta, ápolt a cipője, lehet arra is következtetni, hogy mennyire ügyel amúgy a dolgaira.

E: arc - a jóképűség függ attól, hogy milyen összességében. Lehet nagy orra, ha szépek a szemei, vagy a szája.

D: hajviselet - teljesen mindegy amúgy, csak jól álljon neki, nem nagyon szeretem ezeket a

2013. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 valaszado_lany ***** válasza:
B,E,D,I,F,C,G,L,J,K,A
2013. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

legfontosabbat írom először,a kevésbé fontos lesz az utolsó:

F,L,H,I,A,D,E,K,C,B,G

én először mindig valaki hangulatát érzem meg,aztán hogy mennyire magabiztos a járása,kiállása,a hangja is nagyon fontos és utána a többi

2013. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

G, I, E, F, C, J, D, L, H, A, K, B


:)

2013. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a nagyon divathajzatokat.

J: szőrzet az arcon - ehhez hozzátartozik az I: ápoltság, ne legyen elhagyagolt, ha valami formára vágott szakálla, bajusza van, legyen normális. Számomra ez a pofaszakállszerűség bejön, ha áplot, a bajuszt nem szeretem.

K: szemüveg megléte, azért került ide, mert ha van, ha nincs, nem zavar.

A többi elhanyagolható, csak mondjuk a hanghordozáshoz hozzátartozik, hogy ne káromkodjon hangosan, és a járása ne legyen olyan, egy gorilla, meg ne ez a nagymenős.

Leghátul a B: sportos testalkat. Az agyonra gyúrt pasikat nem szeretem, szerintem nem ez határoz meg egy pasit. Ha túlzásba megy, taszít, persze azért rozmár se legyen, szóval az a súlyhatár megfelelő, amit írtál.

19/N

2013. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, bocsi, csak véletlenül entert nyomtam, azért ment két részletben.
2013. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
G-C-D: ezek így kb. egyszerre, elég hajmániás vagyok, egy jó haj még egy kevésbé helyes arcon is tud javítani számomra, E,L,I,F,H,A,J,B,K
2013. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így felsorolás alapján nem tudom sorba tenni. Inkább mondom a sajátom: Szóval megjelenik egy vad idegen fiú, megpillantom először az arcát nézem nézem meg, a tekintetét a mosolyát a haját esetleges arcszőrzetet. Konstatálom hogy jól áll-e neki. Ha szemüveges nyilván észreveszem de nem helyezek rá nagy hangsúlyt... Ha netán hozzám szólna a hang nagyon fontos. Megnézem mégis milyen az összhatás a testalkat az ápoltság a ruházat. Cipőt nem nagyon szoktam nézni nem értem miért akkora mánia ez. :D Hát igaziból nem a kinézet hanem a hozzám való viszonya alapján szoktam kategorizálni. A legfontosabb hogy mosolyogjon, legyen stílusos és magabiztos :) Egy fiú akkor szexi ha nevet nem ha komolykodik. Szerintem.
2013. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, és azt nézem mennyire magabiztos, ezen múlik minden, a többi csak másodlagos
2013. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

G (Ha nem fehér akkor itt abba is marad, elfordítom a tekintetem. Csakis magyar lehet. ); E (ebben már benne van a J és az A is, mert azokat külön nem nézem meg, az összhatás számít. És még talán a D és a K is. EZt nem nagyon hiszem, hogy külön lehet választani első benyomáskor.)I ; C (ha nem kirívó pl: rapper - 5 számmal nagyobb ruha - , vagy rózsaszín/lila pólós, és egyéb feltűnő és számomra visszataszító dolgok, akkor a ruha igazából egyáltalán nem számít) B; L; H;


Amit kihagytam, azt lényegtelennek tartom.

23/N

2013. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!