Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti hogyan szexeltek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogyan szexeltek? Első elélvezés után szexeltek? Vagy azután tartotok egy kis szünetet és úgy szexeltek? Vagy egyből teljesen az elejétől csináljátok? Hány percig csináljátok? Hányszor élveztek el? Korotokat írjátok ha lehet

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
én szexben mindig is egylövetű voltam. (masztival ment a 6 is :-) )viszont elég sokáig bírom :-D az igazán kellemes kimerítő aktusok másfél +- fél óráig szoktak tartani mindenestől :-) ja! és ujjal bármeddig hosszabbíthatóak :-P
2013. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elso elvezes utan kb 4-5 perc szunet, aztan johet a kovetkezo menet, de voltr mar olyan hogy beledurrantam a huvelybe es kurtunk tovabb mert allva maradt a bre aztan ujra durrantam de akkor mar nem elveztem annyira a no nagyon. attol fugg hany perc, ha nagyon ki vagyunk ehezve akkor 4-5 perc es elelvezes egyszerre, ha jatekos kedv van akkor 1 ora utan durranok el. gyakorlatilag akarmeddig bírom. egy aktus alatt kb 2 max 3 elelvelzes.


ferfi es 23

2013. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Én nem szeretek szexelni, inkább szeretkezni.

Tehát hogyan?

Figyelmesen, örömet okozva a partnernek.

Csak akkor megyek el, ha már a partnerem elment.

Ezután kell egy kis regenerálódás, összebújás, simogatás... (kb 10-15 perc) aztán mehet újra az aktus... újra... meg újra.... meg újra....

2013. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!