Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Az normális ha a 13 éves...

Az normális ha a 13 éves barátnőm alkoholt iszik?

Figyelt kérdés

Lime-os BREEZER-t iszik vagy mit:D (nem tudom hogy írják)

és 13 éves lesz januárban!! Szerintetek normális ez??

én aggódok mitta.Legjobb barátnőm.



2012. dec. 31. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális. Gyerekek számára az alkohol különösen káros.
2012. dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudjátok,hogy hány százalék alkohol van benne? és ha csak szilveszterkor iszik akkor is nagyon káros?
2012. dec. 31. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy szilveszter alatt is lehet alkoholmérgezést kapni... Fogalmam sincs, mennyi alkohol van benne.
2012. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak egy üveggel ivott.de akkor is.275 ml azt mondja.(most épp skypolok vele és látom hogy nem minden teljesen tiszta)
2012. dec. 31. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Néhány % a Breezer alkoholtartalma (kb mint a sör), de ettől még nem kéne 12 évesen innia.
2012. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális, a 13 éves még gyerek. Ha azt írtad volna, hogy 17, akkor esetleg. De így nem, nem az.
2012. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
nyugi annyitól még baja nem lesz... bár sztem se normális dolog de a mai fiatalok...
2012. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem rendszeres, akkor nincs vele nagy baj. A bacardi breezer kb. egy lónyál...

Kicsit túlzásba van azért víve a piakérdés... Nem, nem jó, ha egy 13 éves piál, de szilveszterkor már 10 évesen is beleihattam egy kortyot a pezsgőbe, és vígan eljátszottam, hogy berúgtam, mert az poén. 14 évesen apám kért nekem egy deci vörösbort a tapolcai hekkzabálás után, mert miért ne... Azóta eltelt pár év, és nem vágyom a piálásra. MÉRTÉK emberek. Ha egy évben egyszer megissza (de csak akkor!) nincs vele különösebb probléma.


(off: jellegzetes dolog, hogy valaki minél később kezd piálni, annál nagyobb az esélye az alkoholizmusra. Párom munkatársa 24 éves koráig bele se szagolt semmiféle piába, azóta viszont full alkesz... én kiéltem magam 17-18 évesen, és ma max egy sört ha megiszok... párom úgyszintén.)

2012. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem baj ha csak szilveszterkor ivott.(Csak ne vigye tulzásba)Én 13évesen szilveszterkor asszem vodkát itta.És nem lett baj.14/fiuw
2016. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!