Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka? hogyan...

Mi lehet ennek az oka? hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Egy értelmes jó képű pasi vagyok. de sokszor olyan zavarban érzem magam hogy az nem igaz. ha számomra kellemetlen szituba keveredek akkor előveszem a telómat mintha beszélnék,csak nehogy hozzám szóljanak alapon. nem tudok kinőni belőle és ez tök gáz .már 22 éves vagyok és mondok egy jó példát. sétálok az utcán jön szembe 2 lány akik mondjuk eléggé csinosak. én annyira zavarba jövök hogy nem merek elmenni mellettük,előveszem a telót és úgy mintha meg könnyebbülnék. ez mitől lehet?hogyan tudnék erről leszokni?egy discoba is ha elmegyek nem merek táncolni mert attól félek hogy mindenki engem bámul és hogy tuti szarul táncolok:S olyan szar hogy úgy érzem ez ellen nem tudok mit tenni
2013. jún. 1. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Önismeret mélyítése, önelfogadás gyakorlása, önfejlesztés (főleg mentálisan).
2013. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző válaszíróval egyet értek. Az önismeret: Fontos állomás a személyiség fejlesztéséhez. Próbáld megfigyelni a viselkedésedet. Hogyan reagálsz egy helyzetre. Mi az ami zavar, vagy ami félelmet, szorongást, vagy bizonytalanságot idéz elő benned. Sajnos a legtöbb ember nem tudja elfogadni önmagát. Mindannyiunkban van jó és rossz egyaránt. A rossz tulajdonságokkal nehéz megbékélni.

És amíg ezeket el nem fogadjuk nem fogunk tudni változni.

A példáidból kiindulva nekem az az érzésem, hogy bizonytalan vagy. Ez lehet az oka. Nem "állsz" magad mellett. Mennyire tartod fontosnak más emberek véleményét?

Mennyire próbálsz megfelelni másoknak, akár saját magad feladásával?

Bátraké a szerencse: Ha félsz valamitől, valakitől azzal szembe lehet nézni. (2 lányra gondolok) Hidd el menni fog. Nehéz lesz, de sikerrel is járhatsz. És a siker az ami erősít ott legbelül mindenkit. Szerintem a változás kapuját ez a kulcs nyitja meg.:)

2013. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!