Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Összejönnétek komoly kapcsolat céljából olyan sráccal/férfival, akinek nagyon sok szexuális partnere volt már előttetek?

Figyelt kérdés
Vagy a kutyából nem lesz szalonna? Férfiaknál is érvényes a mondás rájuk fordítva, mint a nőknél a "kurv@ból lesz a legjobb feleség"?
2013. máj. 8. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha elkezdek egy férfival egy komoly kapcsolatot, nincs ráírva, hogy sok szexuális partnere volt ...

Ha szeretjük és megértjük egymást, miért ne?!

2013. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar hány partner volt előttem,felesleges erről témázni.
2013. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Összejönnék, de az ilyen pasik nem akarnak barátnőt...

Volt egy kisebb szexuális kapcsolatom egy ilyen pasival, 50+ csaj volt meg neki. Nem akart kapcsolatot, de nem is erősködtem.

21L

2013. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem, férfiaknál nem igaz. Bár nőknél sem vagyok róla meggyőződve. Tartós kapcsolatot biztos nem akarnék olyannal, akinek sok nője volt előttem.

Az a kérdés, hogy kinek mi a sok. Olyan 20 felett nekem már sok lenne.

2013. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasik defektesek. Nem bírnak meglenni a seggükön. Talán majd 40 fele lenyugszanak, bár azt is kétlem.
2013. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kérdés annak a temérdek mennyiségű kérdésnek az ellentéte, amikor arra kíváncsiak az emberek, hogy a férfiak belemennének-e a kapcsolatba egy "sokat megélt" nővel. Ott általában nem túl derűlátóak a hozzászólók...sem a nők, sem a férfiak. Érdekes :)
2013. máj. 8. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
korod? Mert az sem mindegy, hogy hány évesen gondolkodsz komoly kapcsolaton
2013. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Innen is látszik, hogy a nők értelmesebbek...
2013. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pretty_Fighter ***** válasza:
Igen.Nem zavarna a parnterek száma,sőt talán jobb is mintha 1-2 lett volna előttem.
2013. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondhatnám, hogy egy kapcsolatban fő a bizalom, a másik tisztelete, stb... De, azoktól a pasiktól, akik úgy váltogatják a nőket mint más a zokniját, nem sokat várnék el. Általában ezzel a viselkedéssel valamit kompenzálni v-és bizonyitani akarnak saját maguknak meg ugye a környezetnek. Aki meg nincs megelégedve önmagával az tovább fog keresgélni, hogy ismételten bizonyitja férfiasságát............
2013. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!