Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy szeretet hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy szeretet hiányos férfival összejönnétek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretet hiányos, hanem agyára ment a g.ci.
2013. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól függ vonz-e benne valami.
2013. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ma 10:16


Hát nyílván ez egyértelmü,de tegyük fel hogy vonz és tetszik és minden ok,csak kicsit több szeretere van szüksége.Most ne nyálazásra gondolj,hanem arra hogy ellkileg annyura el van hanyagolva hogy ki van éhezve a szeretre és nem azért mert lúzer vagy ilyesmi,csak egyszerűen régóta nem kapott szeretet senkitől.

2013. febr. 10. 10:21
 4/17 A kérdező kommentje:
* lelkileg annyira
2013. febr. 10. 10:22
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Sok ember ebben szenved, nők és férfiak is. Ezért keresnének társat csak az nem egyszerű, nem lehet leakasztani, mint a kabátot. Persze, hogy összejönnek. Viszont nem ezt kell kihangsúlyozni a beszélgetés során, arra rá fog jönni magától.
2013. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretem , meg tetszik és én is neki akkor persze. De szerintem ezzel mindenki így van.
2013. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ma 10:24


Lehetséges én csak magamról tudok nyilatkozni...

De rám ez most extrán igaz mint általában,ennyire még soha nem voltam elhanyagolva belsőleg...

2013. febr. 10. 10:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem pénzhiányos, és nem ronda, akkor igen.
2013. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor igen járnék. :)

2. voltam

2013. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Viszont nem ezt kell kihangsúlyozni a beszélgetés során, arra rá fog jönni magától.


Nyílván nem ezzel indítanék,hogy figyi iszonyat szeretet éhes vagyok...mert az úgy is észre vehető egy idő után szerintem.

2013. febr. 10. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!