Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged nem idegesítene hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged nem idegesítene hogy dolgozni mész és közben párod (férfi) otthon van meg folyton a családhoz mászkál?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, este fél 6-ra érek haza a munkából.

Párom itthon van, mert neki csak időszakos munkái vannak,igaz még így időszakosan is sokkal többet keres mint én. Egy év alatt kb 2,5 szer annyit. Itthon van és megteheti azt hogy fél 10kor kel fel reggel, hazamegy beszélgetni az épp otthon lévő családtaggal, mert náluk otthon nem dolgozik mindenki, sőt most a tesója is otthon van 2 hónapot mert vizsgaidőszak van aztán neki csak 1 vizsgája van. Hazamegy délelőtt, délután meg jön ki a tesója hozzánk ahol lakunk. Este meg még az anyjával is beszél fél órát telefonon. Sőt heti 2x minimum hazamegy enni, mert ha egy nap nincs főtt kaja, akkor rohan haza főtt kaját enni mert az otthon lévő tesója ráér naponta 2 fajta kaját is csinálni.

Idegesít hogy ennyit mászkál szabadidejében a családjához meg a családja is napi szinten jön ide, mindez akkor amikro én nem vagyok itthon. Ha itthon vagyok 1hét szabadságon akkor még véletlenül sem jönnek ide, DE ne gondoljátok most azt, hogy én bármi rosszat mondtam volna róluk, vagy nekik, vagy hogy páromnak mondanám hogy nem jöjjenek ide, erre mégis akkor jönnek csak amikor én nem vagyok itthon. Történt ez ma is, buszról láttam hogy épp mennek haza tőlünk. És már kicsit elegem van ebből. Párom meg örül hogy jöhet-mehet.

Párom anyja előszeretettel rángatja haza napi szinten a fiát minden féle szirsz*rért, ami igazából nem is fontos..

Kezd már idegesíteni ez az egész. 4 hónapja költöztünk külön, eleinte nem volt ez. Kb 1 hónap múlva kezdték el ezt csinálni. 1 hónap nyugi volt. Akkor csak hétvégén meg max heti 1x rángatta haza, enni meg abszolult nem járt haza, hívni sem hívták minden este telefonon, és nem beszéltek fél órákat.

Az a helyzet ha már tudom hogy az anyjával beszél megyek olyan helyre hogy ne halljam, mert roppant idegesítő amikor mindennap ugyanazokat kérdezi meg tőle. Párom meg ugyanazokat válaszolja ebből következetek arra hogy ugyanazt a 30 nagyon fontos kérdést tetszik fel neki. ÁÁÁÁ nem bírom!

Nem tudom mit tegyek?



2012. dec. 19. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem mi a bajod. Azt szeretnéd hogy ne üljön a négy fal között és lesse mikor érsz haza? gondolom nem.

Nem szeret egyedül lenni. igénye van a családja társaságára. Én is ezt tenném az ő helyében, ha itthon lennék annyit. És én nő vagyok, de nem lesném hogy mikor jön már haza a pasim.

2012. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Valószínűleg próbálja elütni az idejét, és ezzel visszaél az anyuka.
2012. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ebből csak az jött le, hogy irigy vagy a párod szabadságára.
2012. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap dolgozol, gondlom csak este vagy hétvégén vagytok együtt a pároddal, örülj neki, hogy nem akkor lóg a család a nyakatokon. Azt meg nem értem, miért baj, ha szabad idejében a családjával van és nem otthon ül.
2012. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mit dolgozik a párod?
2012. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég gáz ! Én is ismerek ilyet, ahol a férj folyton az anyáéknál kávézik, ücsörög ha nincs otthon a feleség és a gyerek. Szerintem ez olyan mintha el sem költözött volna. Én sem megyek haza ücsizni anyunál ha amúgy egyedül lennék otthon,mindig van mit tenni-venni, vagy éppen csak pihen az ember. A másik meg az, hogy az ilyen pasiknak nincs barátja, mert inkább van az ember a saját korosztályával mint a szüleivel ha uncsizik. A szülök látogatása nem bűn, tegye is...de non-stop ??!
2012. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!