Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha úgy minden sz@r, minden...

Ha úgy minden sz@r, minden összejön egyszerre, senki nem áll melletted, se család, se barátok, se pár, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

hogyan jöttetek ki az ilyen helyzetekből?

nagyon el vagyok keseredve,és kikészűlve.

még azt sem értem hogy miért fordúlt el tőlem mindenki,és miért nem segítenek.



2013. jún. 4. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Felsorolnád, hogy mik azok a dolgok, amik összejöttek?
2013. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz az ilyen helyzet ugyanis tapasztalatból beszélek.Magamra vagyok hagyva és annyi problémám van hogy este altatót kell bevennem mert akkor reggelig sirok és gondolkozok.Kitartás,,,
2013. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is egyedül maradtam-azt mondták megváltoztam rossz ember lettem.. pedig nem érzem magam rossznak csak kiálltam valamiért amiben nem egyezett a véleményünk így elfordultak tőlem..
2013. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok ilyenkor, hogy mindenki bekaphatja.

Senkinek nem szerzem meg azt az örömet, hogy megtörjek.

Felejteni viszont nem szoktam, ha valaki a bajban elfordul, azt máskor se fogom megismerni, legyen az "barát" vagy családtag. Ilyen emberekre nincs is szükségem, hogy jelen legyenek az életemben.

Végső soron ezek az események teszik mérlegre az emberi kapcsolatokat.

Itt dől el, kinek számítasz, kinek nem. Arra jó, hogy tisztába jöjjél ezekkel a dolgokkal.



Azt meg már rég megszoktam, hogy csak magamra számíthatok, úgy hogy a jég hátán is megélek.

2013. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!