Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Csak engem nem szeretett...

Csak engem nem szeretett senki igazán?

Figyelt kérdés
A legtöbb kapcsolatomban én szerettem jobban, sokan kihasználtak, barátnővel léptek le, stb...családom se számított soha, utánuk is én "koslattam"...most férjnél vagyok, de félek, vele is úgy járok, mint anno: talál valaki mást és lelécel...ma elég alaposan megbámult mellettem egy nőt, utána fordult, stb...régebben is voltak érdekes dolgai, amiket megbeszéltünk...

2013. máj. 15. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ajha,nagyban hasonlít a történeted az én történetemre,csak én még nem vagyok férjnél és még nem is tervezem.Nos szerintem egy embert minimum egy ember igazán szeret.Az,hogy ki az kérdéses.Főleg a mi esetünkben.. hát.Engem se szeret senki sem igazán,de hát,mit tudunk tenni?
2013. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy én nem tudok bízni úgy benne, minden nőre féltékeny vagyok, figyelem a megszokott forgatókönyvet, kiszúrja a nőt, megkörnyékezi én meg szedhetem a sátorfám...és úgy vettem észre, ez ma elkezdődött...
2013. máj. 15. 21:48
 3/11 A kérdező kommentje:
Már beleiktattam a jövőképembe a válást, mint lehetséges történést, fel vagyok rá készülve.
2013. máj. 15. 21:49
 4/11 dani900 ***** válasza:
100%

A féltékenység mindig az önbizalomhiányból fakad.

Ha túl szeretnél lépni ezeken a dolgokon, a saját hibáiddal kell foglalkoznod, és megoldani őket.

2013. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Magadban nem bízol, mert még ha le is lécel, akár úgyis felfoghatnád, hogy egy barom, aki egy ilyen nőt ott hagy. De ez így önsorsrontás amit csinálsz...Az, hogy megnéz más nőket, még nem főben járó bűn, de hogy ennyire feltűnően, hogy a lelkedbe tapos, nem szép. De vajon miért meri ez megtenni?


Nem azt érzi rajtad, hogy túlságosan kapaszkodsz, hogy bármit megtehet? Ha, igen, akkor nagy baj van...Valamin neked kell változtatni, hogy más legyen a hozzád állás.


De a felvezetődben, hogy mindig te koslattál, meg ott hagytak. Nekem arra utal, hogy nem kifejezetten személyhez kötődsz, hanem most nem szeretnél veszíteni, akkor viszont ez a történet Rólad szól, és nem a kettőtök kapcsolatáról.

2013. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, stimmel. Nem kaptam szeretetet, mint más gyerekek, most pótolnám...

Durva lelki tusákat vívok minden nap...visszább veszek ebből a nagy lávból. Bár egyszer megtettem, akkor pàrom azt mondta, úgy érzi már nem szeretem (akkor mérges voltam rá), és mintha megrémült volna...de mit tehetek én hogy jobban legyek? Járok pszichologushoz de csak hetente fogad...

2013. máj. 16. 00:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csak téged.
2013. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem a gyerekeim igazán szeretnek. E felől nincs kétségem, ez kárpótol mindenért. Így tudtam elviselni, hogy az első lányomat is egyedül neveltem születésétől fogva.

Egyébként a vonzás törvényén gondolkodtál már?

Én hiszek benne, hogy ha sokat agyalok, hogy lelécel mással, az bizony úgy lesz, mert én vonzom ezt a negatív gondolataimmal.

Sajnos nem éppen pozitív minden most sem körülöttem párkapcsolat terén. A harmadikon nem gondolkodom, bár eleinte megfodult a fejemben, de elhesegettem. Nálunk anyóssal van a probléma. Elém egy olyan dolgot dobott az élet, amivel még nem találkoztam. És nem tudom megoldani. Engem sem szeret a párom. Aki már csak félig az. De a gyerekeim kárpótolnak tényleg ez ellen. Én erre koncentrálok, de néha elkap a lelkifájdalom nagyon a párom kapcsán. Ilyenkor este keseredem el nagyon miatta.

Miért ilyen?

De reggel túl leszek rajta megint egy ideig.

2013. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne koslass! Ezt rontottad el szerintem. Ilyenkor elvesztik a kihívás érzést, és egyre inkább egy unalmas dologgá válsz számukra, aki "úgy is mindig kéznél van..."

A biztonságérzet szerintem egy férfi számára is fontos. Ennek a rovására se menjen.

Egyébként az a nagy baj a palikkal, hogy nem megoldják a problémát, ha adódik, hanem már lépnek is tovább. Majd jobb lesz mással. Aztán azzal sem jobb....újra előjön valami, amit képtelenek kezelni. Holott a nő figyelmeztette arra már korábban, de neki az nem volt fontos. Legalább egy megnyugtató mondattal helyre ránthatta volna pl. a kétséget az emberben. De nem...

Inkább nem kommunikál, kényelmetlen dolognak tartja, azt hiszi, hogy ha a szőnyeg alá söpri majd mindig minden megoldódik magától...

Hát nem.

Egy mondattal a gondok elején helyre tehetné a dolgokat, de nem teszi. Aztán amikor már minden a fejére szakad lelécel. És nem érti először, nem érti másodszor...miért történik meg vele mindig majdnem ugyanaz....


Mert nem tett semmit, hogy ne úgy legyen.

2013. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen elcsesztem, ezt beismerem, és azt sem hiszem hogy teljesen "gatyába tudom rázni" a kapcsolatunkat, tegnap tele lett a hócipőm és kipanaszkodtam neki magam, hogy nem érzem a szeretetét és érzem, hogy távolodunk el, de nem mondott csak annyit, hogy nincs semmi baj, ő nem érzi ezt...
2013. máj. 17. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!