Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kihaltak a rendes, hűséges,...

Kihaltak a rendes, hűséges, aranyos nők?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 5éves szakítás után. Akármerre nézek, a fent leírt tulajdonságok ellentétét látom minden nőn. Senkivel nem találkoztam, aki aranyos lenne, egyben lenne egyénisége, rendes lenne. Van köztetek olyan, aki ilyen, és nincs barátja? Mi az oka, hogy nincs barátotok, ha ilyenek vagytok csajok?
2013. jún. 5. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Csak már férjhez mentek.
2013. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kár,hogy ilyen fiatal vagy....én pont a dolgos,hüséges,családcentrikus férfit keresem ,mert szerintem meg ők haltak ki
2013. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves második, hogy-hogy nem találtad meg még?
2013. jún. 5. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki!
2013. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem haltak ki , de úgy kellene vigyázni rájuk, mint a pandákra.

A gond ott kezdődik, hogy pasik között is akadnak sokan, akik nem nevezhetőek a hímnem legékesebb képviselőinek. Ha gyerekem lenne, akkor teljesen mindegy volna, hogy fiú lenne-e vagy lány, mert ugyanazt az aljasságot tapasztalná meg mindkét neműeknél.


A jelentős különbség a régebbi idők és napjaink között az az, hogy míg régebb a nőnek kötelessége volt elnézni a férfi pimaszságait, addig napjainkban már adok-kapok alapon történnek a dolgok, ezért ha csak a negatív oldalát nézzük a dolognak, akkor azt mondhatjuk, hogy a férfiak és a nők kölcsönösen verik át egymást.


Ez egy ördögi kör, amely csak még inkább fokozza azt a fajta gondolkozást, amely már úgyis sok férfiban és nőben megvan, az egymás iránti elfogulatlanság és bizalom teljes hiányát, hiszen “ Úgyis minden férfi/nő aljas és hazug, minek bízni bárkiben is ? “ – Ehhez még hozzájön akkor az is, hogy a könnyebbik utat mindig többen választják és máris egyértelmű, hogy miért van olyan kevés becsületes ember. S persze, hogy ez régebb sem volt másképp, csak mint már említettem, manapság mindenki korlátlanul élhet úgy, ahogyan akar, míg régebb voltak valamivel több szabályok, amivel “ korrigálták “ a látszatot.


Én azt tudnám kiemelni a te kérdésedből, mint egyfajta haszont, hogy néha épp a ritkaság az, amire szükség van ahhoz, hogy adott dolgot értékelni tudjunk.

Én is néhány olyan tulajdonságot tanultam meg értékelni az ex-barátaimtól, amiknek a fontosságát nem is érzékeltem csak akkor, amikor már hiányoztak. Nem becsültem meg például amikor odaadó és figyelmes pasival jártam, aztán az élet adott egy tetemes pofont amikor összejöttem egy igazi pernahajderrel.


De az élet megy tovább és nem érdemes keserűséggel és búskomorsággal nekiindulni a holnapnak. Annyi csalódás fog érni életed folyamán úgyis, hogy ha könyvbe foglalnád őket, akkor a Tudás Fája megirigyelné az oldalszámait.


Egyszerűen ez az élet, jóval és rosszal is, fő a változatosság.

Ami igazán lényeges az az, hogy legyél a lehető legjobb változata saját magadnak. Ne ess abba a hibába, hogy követed te is az alávaló tömeget, csak azért, mert átvertek és azt hiszed soha többé nem fogsz beleszeretni senkibe. Amíg kitartasz a saját elképzelésed mellett, addig van esélyed. Minél értékesebb valami, annál többet kell keresni.

2013. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dollersz ***** válasza:

Egyetértek Smartlboroval :)

Vannak rossz emberek innen is, onnan is, a "jók" meg védekeznek, és páncélt vesznek fel, ami sokszor a nagyképűség, büszkeség, bunkóság... Ez olyan, mint hogy a kezeden is ott lesz a legkeményebb a bőr, ahol a legnagyobb nyomás éri...

2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor mégis hogy tudna egy normális srác hasonló korú lányokból kiszúrni a normálisabbját? Biztos vannak nagyon rendes lányok még mindig, de általában barátja van, vagy csúnyácska.
2013. jún. 5. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézzél olyan emberi tulajdonságokat, amelyekhez dolgozni kell az ember saját egyéniségén.

Mondjuk nézzed azt, hogy ki az, aki a felszín alá képes látni. Élj úgy, hogy csak ezek az emberek mernek megközelíteni. Kész.

2013. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!