Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az aranyos, érzelmes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aranyos, érzelmes fiúk mára már kihaltak?

Figyelt kérdés

Mert, ha nem akkor, hogy lehet, hogy én csak bunkókkal találkozom/ismerek?

14/L


2011. nov. 23. 19:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem haltak ki, csak sajnos kevesen vannak :(
2011. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
vannak, csak nagy részük már sokszor csalódott ezért inkább nem mutatja ki az érzelmeit
2011. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagyok fiú és nem nem haltunk ki, csak nem nagyon híreszteljük mert mindenki azt mondja hogy homárok vagyunk
2011. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

dehogy haltunk ki


itt vagyok én is, de valahogy nem kellünk nektek lányok vagy észre sem vesztek :(


pedig én már egy ölelésnek is nagyon tudnék ölelni, ha olyan lánytól kapnám, akit kedvelek

2011. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Akkor, tisztelet a kivételnek akik nem haltak ki:) De mégis a pasik nagyobbik része olyan bunkó, hogy az már fáj.
2011. nov. 23. 19:12
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
egy időben haltak ki a szűz lányokkal...
2011. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 TOMAtm ***** válasza:
ja lehet h te csak bunkókkal ismerkedsz.én meg úgy vagyok igy vele 30 felé közeledve h márcsak a bunkó,exribanc,drogos csajok ja és a 2-3 gyerekesek vannak szabadok ... :(
2011. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok bunkó, 14 vagyok.

Írj Privit!

2011. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

én 12 vok de mire betöltöm a 14 et olyan leszek...

Kedves figyelmes leszek és nem fogok csúnyán se beszélni az k*rvaélet

2011. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
hát igen a XVI. század környékén volt egy hatalmas női pénzéhes katasztrófa aminek során ezek az egyedek legnagyobb része vagy átváltozott, vagy kegyetlen halált halt. Kihaltnak nem mondanám, de mára már védett faj közé tartozik, ezért hatalmas pénzbüntetés jár aki megront egy ilyen egyedet.A hétköznapok során kétlem, hogy találkozhatnál velük, keresd fel a múzeumokat, néhány kiállításon szokták őket mutatni
2011. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!