Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl durva vagyok hozzá? Van...

Túl durva vagyok hozzá? Van egy barátnőm, akiről mindenki tudja hogy síkhülye (:D) de nagyon aranyos meg minden, mindenki így szereti.

Figyelt kérdés
De sokszor annyira fel tud idegesíteni a hülye kérdéseivel-főleg angolból. és egy idő után olyanokat válaszolok, hogy:xy! Gondolkozz már. /ha ezt nem tudod, meg se mondom/nem adom oda a házit, mert még a fáradságot se vetted hogy belekezdj". Szóval hasonlók. Látom néha rosszul esik neki, és figyelek erre hogy szépen mondjam, de néha már nagyon "izé". Legjobb barátnőm meg mondja hogy ő ilyen, ő is kiakad (és ugyanígy beszél vele néha). Most akkor én vagyok a hibás?

2013. máj. 25. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ugyan ilyen baratnom..en igenis probalok vele kicsit kemenyebb lenni,mert ha mindig kedveskedoen aldozom ra a delutanomat,es magyarazok neki matekot/angolt/nemetet,akkor hozzaszokik.persze ne legyel gonosz,mert akkor megharagszik,de jol kezeled a szitut:)
2013. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Brigi?!:D
2013. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hibás? Miért lennél hibás? Mert érzéketlen bunkó vagy? Nah! Majd megtanul elfogadni!
2013. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nirata ***** válasza:
Hát... Nálam a legjobb barátaim felé alap, a tisztelet, a türelem, a nem le nézés, és az h tisztában legyek avval, h hányadán is állunk
2013. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm!:)

Nem nem Brigi vagyok...:D

Nirata köszi, türelmes vagyok vele, csak már néha annyira hihetetlenül értetlenkedik, mikor már szépen többször elmondtuk...

mz6x-azt azért nem mondanám hogy érzéketlen bunkó vagyok..direkt mindig úgy beszélek hozzá, hogy megértse és ne tudjon hülye kérdéseket feltenni..:D szerintem nem neki kell elfogadni engem, de köszönöm

2013. jún. 5. 20:13
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem vagy durva. Nekem is van ilyen barátnőm,de kinek nincs :) Szerintem (ahogy te is írtad)figyelj oda ,hogy beszélsz vele,mert azért az sem jó ha csúnyákat mondasz neki. De ne is legyél vele olyan kedves (a tanulás szempontjából),mert soha nem fogja meg tanulni,hogy neki is tanulnia kéne és nem csak titeket fárasztania.
2013. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm, persze figyelek és csúnyát nem szoktam neki mondani,csak néha már kiakaszt és akkor mondom hogy hagyjon békén:D persze a házit se adom csak úgy oda,meg dogánál is hasonló... csak néha amikor neki is rossz kedve van én nem segítek akkor látom rajta hogy rosszul esett..szóval ilyenkor figyelek
2013. jún. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!