Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gazdag férfi vs. Szegény férfi?

Gazdag férfi vs. Szegény férfi?

Figyelt kérdés

A volt párom mellett aranyéletem volt, mert jó családból jött, tehát onnan is volt bőven pénz, illetve nagyon jó munkahelye van, onnan meg mégtöbb jön. 4 évig voltunk együtt boldogan, rengeteg helyen jártunk Észak-Amerikától Ausztráliáig. Megkaptam a legszebb ruhákat, ékszereket. Tervezgettük, hogy családunk lesz, már ért az eljegyzés, amikor azt mondta, neki ez nem megy, ő még élni akar.....

Elhagyott, mert még erre nem volt felkészülve. Én teljesen összeomlottam, de megembereltem magam és ismét nyitottam a világra. Engedtem egy munkatársamnak, akinek mindig is tetszettem. Nos, ő a párom teljesen ellentéte.... Nem annyira helyes, nem valami határozott, egy albérletben lakaik, nincs jó szülői háttere, de mégis nagyon jó érzem vele magam. Jókat elszórakozunk, viccelődünk, de nem vagyok szerelmes. Sajnos őt frusztrálja, hogy az előző párom tehetős volt, és szerintem hozzá hasonlítja önmagát. Ami egy kicsit zavar, hogy a szexuális együttlétek nem olyan jók, mint az előzővel. A volt párommal ha szeretkeztünk megállt a világ, de az újjal sajnos még csak elmenni sem tudok.....:( Ez feszültséget okoz kettőnk között.


Érzelmileg megint összezavarodtam, mert a volt párom ismét színre lépett, és újra szeretné kezdeni a dolgot, mondván, hogy megbánta....már meg is kérte a kezemet......persze elhajtottam, de nem nagyon akarja feladni.


Nem tudom mi legyen, mert jól elvagyok a mostanival, kedvelem, de ott van a volt párom, akivel sok mindent megéltünk, és talán egy kicsit hiányzik a volt életem, de félek, hogy aztán megint eljátssza a nem éltem ki magam dolgot.....



2013. jún. 6. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mondta, hogy élni akar? Hónapokkal ezelőtt? Mert akkor lehet, hogy már kipróbált ezt-azt. Szerintem a jelenlegi férfiba nem vagy szerelmes meg úgy érzem, hogy nem igazán fogott meg. Szerintem az előzőnek adj még egy esélyt, hiszen lelkileg és anyagilag is jobban megvoltatok, mindenki megérdemel legalább még egy esélyt.
2013. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A kettő között kb fél év telt el. Anyukám azt mondta, lehet most jött csak rá, hogy mennyit is érek neki.
2013. jún. 6. 14:58
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha az új pároddal nincs meg a kötődés, akkor úgy vagy korrekt ha kiadod az útját. Ne vezesd meg és a saját idődet se húzd egy olyan emberrel akivel nem tudod elképzelni a jövődet! De szerintem ennek a kérdésnek nincs köze az anyagiakhoz, inkább itt az érzelmek dominálnak. Függetlenítsd ezeket a dolgokat egymástól!
2013. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem menj vissza az exedhez. Ha felhozza majd a gyerek témát, meg már az esküvő tervezésén is túl vagytok, akkor sínen vagy. ;) Ha meg megint megfutamodna, most már nem lenne számodra kérdéses mit csinálj...
2013. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
69%
Vagy adj még egy esélyt a volt párodnak, vagy várj a harmadikra! Mert az írásod alapján a mostanival csak azért vagy együtt, hogy ne legyél egyedül (nem jó vele az ágyba, nem vagy belé szerelmes, még csak pénze sincs:) - akkor meg mit akarsz tőle?). Viccelődni, moziba menni, szórakozni barátnővel, haverral is lehet, ahhoz nem kell kapcsolat, sőt!:D
2013. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
min gondolkodsz?
2013. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

A helyzetednek semmi köze a pasas pénzéhez. Nehogy már komolyan számítson bárkinek pár ruha, ékszer, meg majom nézős kirándulás..


Az a kérdés, hogy vajon van-e esélyed egy jó palinál (ex - és nincs esélyed.), vagy elégedj meg egy lúzer, rosszal. Szerintem egyik se jó opció. Keress egy harmadikat, aki elég jó pasas, és kész házasodni.

2013. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
73%

Kövezzetek meg, mert szinte mindenki ellenem fog szólni! Budán is csak 1szer volt kutyavásár. Az életetek biztos nem lesz már a régi több okból sem, mert tudja majd hogy úgyis megbocsátasz neki úgyhogy ügyesen csinálhatja a dolgait...! A másik pedig vele szemben már örökre ott lesz benned a félelem amit nem fog tudni kitörölni. Persze míg nem kerültök 2es helyzetbe addig úgy érzed, hogy minden rendben de aztán gyanakvó leszel..

Nem tudom TE mit tennél de én már többet vissza nem fogadnám...

2013. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tervezgettük, hogy családunk lesz, már ért az eljegyzés, amikor azt mondta, neki ez nem megy, ő még élni akar.....

Elhagyott,"

- itt nekünk, kívülállóknak nem nagyon érthető, miért nem csak azt mondta, még most ne... később.. ??

A 2. szeretővel a gondok borítékolva voltak: részint mert nem jöttél helyre az összeomlásból, ezért egy vigasz, pótszer, szurrogátum jellege lett, részint meg most már hasonlítgatsz és nem 100%-ban a jelenre figyelsz, ezért nem is ismered meg, milyen az valójában.

2013. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ezért is vagyok tele kétséggel, ahogy leírtátok. Tudom, hogy még mindig a volt páromat szeretem, tudom hogy nekem ő a tökéletes férfi. De egyszerűen megijedt a dologtól és szerintem mögötte nem az volt, hogy még élni akar, hanem talán a felelősségvállalás.... Előttem azért bőven volt kapcsolata, kapott jót, rosszat, szóval élt, de most egy fontos döntés előtt állt, mégpedig a családalapítás.


A jelenlegi páromat is szeretem azért, csak teljesen máshogy, nem gondoltam hogy mi egyáltalán összejövünk, de mégis úgy lett, mert láttam rajta, hogy igazán akar engem.


Sajnos nem olyan egyszerű normális férfit találni, 28 éves vagyok, szeretnék már családot, nem akarok kifutni az időből. Félek, hogy nem találom meg azt az embert, akivel lehet közös jövőnk.

2013. jún. 6. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!