Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a gazdag pasik sokkal sóherebbek a barátnőjükkel szemben?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan barátom, aki -nem írom le, hogy mivel foglakozik-, de az átlagnál sokkal jobban élt.Ennek ellenére soha semmit nem kaptam tőle, még az utazásom felét sem fizette ki,amikor mentem hozzá.Pedig tudom, hogy szeretett, mert amikor szakítottam vele egyéb okok miatt, még sírt is, hogy ne hagyjam el.


Azóta már volt két átlagos színvonalon élő barátom is, de ők állandóan megleptek valami aprósággal (csoki,virág,vacsora stb...). Persze ezeket én is viszonzom, ők is kaptak tőlem ajándékokat.

Nem mondom, hogy ez olyan fontos, de hát a meglepetések mindenkinek jól esnek.



2012. júl. 29. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit láttak otthon, mit tanultak el. Jól ismerj meg valakit mielőtt bármi komoly történne.
2012. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
mert a pénzes pasik félnek, hogy csak a pénze érdekel... míg akiknek nincs annyi, nem fenyegeti őket ez a veszély
2012. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem így van. Nem tartom igazságosnak, hogy azért, mert volt 3 pasid, ebből az egyiknek vot pénze és nem volt figyelmes, míg a másik kettő figyelmes volt, ebből levonhatnád azt a követleztetést, hogy akkor akinek pénze van, az általában nem figyelmes.

Nekem a mostani pasim jól keres és figyelmes. Előtte volt olyan, akitől soha nem kaptam semmit, és volt olyan is, aki szintén figyelmes volt, pedig átlagosan keresett. Ez inkább személyiségfüggő, nem attól függ, hogy kinek mennyi pénze van. Nyilván te is láttál már olyan gazdag pasit, aki mindent megad a barátnőjének. Sőt, megkockáztatom, hogy sok nagyon irígy csaj egyből rámondja az ilyen kapcsolatra, hogy a nő kihasználja. Én ismerek olyat, akiknál szó sincs kihasználásról, a pasi gazdag, és mert megteheti, túlzásba viszi az ajándékokat. Szóval 1-1 példát mindenhonnan ki lehet emelni, de egyik sem fog megbízható képet mutatni arról, hogy akkor milyenek a gazdag vagy az átlagos fizetésű pasik...

2012. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad lehet! :)

De ezt nem csak magamnál tapasztaltam eddig.

2012. júl. 29. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
mert félnek hogy csak a pénz miatt van vele a nő. Nem tudom csak gondolom, nekem még nem volt gazdag pasim :D
2012. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán paranoiás volt, és biztosra akart menni, hogy ne a pénzéért szeressék.
2012. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!