Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gazdag férfi vs. Szegény férfi?

Gazdag férfi vs. Szegény férfi?

Figyelt kérdés

A volt párom mellett aranyéletem volt, mert jó családból jött, tehát onnan is volt bőven pénz, illetve nagyon jó munkahelye van, onnan meg mégtöbb jön. 4 évig voltunk együtt boldogan, rengeteg helyen jártunk Észak-Amerikától Ausztráliáig. Megkaptam a legszebb ruhákat, ékszereket. Tervezgettük, hogy családunk lesz, már ért az eljegyzés, amikor azt mondta, neki ez nem megy, ő még élni akar.....

Elhagyott, mert még erre nem volt felkészülve. Én teljesen összeomlottam, de megembereltem magam és ismét nyitottam a világra. Engedtem egy munkatársamnak, akinek mindig is tetszettem. Nos, ő a párom teljesen ellentéte.... Nem annyira helyes, nem valami határozott, egy albérletben lakaik, nincs jó szülői háttere, de mégis nagyon jó érzem vele magam. Jókat elszórakozunk, viccelődünk, de nem vagyok szerelmes. Sajnos őt frusztrálja, hogy az előző párom tehetős volt, és szerintem hozzá hasonlítja önmagát. Ami egy kicsit zavar, hogy a szexuális együttlétek nem olyan jók, mint az előzővel. A volt párommal ha szeretkeztünk megállt a világ, de az újjal sajnos még csak elmenni sem tudok.....:( Ez feszültséget okoz kettőnk között.


Érzelmileg megint összezavarodtam, mert a volt párom ismét színre lépett, és újra szeretné kezdeni a dolgot, mondván, hogy megbánta....már meg is kérte a kezemet......persze elhajtottam, de nem nagyon akarja feladni.


Nem tudom mi legyen, mert jól elvagyok a mostanival, kedvelem, de ott van a volt párom, akivel sok mindent megéltünk, és talán egy kicsit hiányzik a volt életem, de félek, hogy aztán megint eljátssza a nem éltem ki magam dolgot.....



2013. jún. 6. 14:52
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
HA szeretek valakit és ö gyereket szeretne és én még nem mert úgy érzem nem állok készen, akkor nem azt mondom neki hogy SZIA én még élni akarok hanem megpróbálom vele megértetni,, hogy nem állok készen de eszem ágában sem lenne öt elhagyni! Persze becsaphatod magadat és hitegetheted magadat, hogy nem így van csak igaziból magadnak ártasz vele hosszútávon!
2013. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Azt mondta, úgy érezte döntési helyzet elé állítottam, nyomást érzett magán akkor is ha nem mondtam semmit, elvileg úgy néztem.....

Csak azt nem értem, hogy fél év alatt, meg mi lelete, most hirtelen mehet a dolog, már a gyűrűt is megvette.....

Hitegetni nem hitegetem magam, elég reális embernek tartom magam, ezért is próbáltam megérteni, mi játszódhat le a párom fejében. Az is benne van a dologban, hogy egy barátjának sincs még felesége, sem gyermeke.

Lehet attól fél a család megváltoztatná teljes mértékben az életét, de én eddig sem korlátoztam soha, mehetett bulizni, minden évben akár többször tartottak fiús nyaralásokat,teleléseket, oda is nyugodtan mehetett, mert láttam feltöltődött a barátai társaságában. Soha nem is féltékenykedtem, mert tudom h soha nem csalt volna meg.


Amikor kérdeztem, hogy miért tette ezt, nem tudott indokot mondani, azt mondta, az a lényeg, hogy most már tudja mit akar, más nem számít.

2013. jún. 6. 15:54
 13/15 anonim válasza:
74%
Nem lényeg??? Hát szerintem döntsd el TE mi a lényeg... nekem itt valami sántít vele kapcsolatban! Légy óvatos!!
2013. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
menj a pénz szaga útán,én azt tenném
2013. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
64%
Válaszd azt aki tiszta szívű és akkor sem hagy el mikor szükséged van rá... a pénz csak egy eszköz ha nincs akkor is lehet élni picit nehezebben de ugyanúgy boldogan!!
2013. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!