Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek ezek...

Titeket nem idegesítenek ezek az emberek a facebookon?

Figyelt kérdés

Árvíz van, kimennek fotózni, mert jobb dolguk nincs, aztán a facebook-on felteszik a képeket és a kép alá kiírják, hogy gyerünk, fogjunk össze, csak együtt sikerülhet. Szerintetek, ő mit tett? Elment fényképeket csinálni? Miért nem pakolt homokzsákokat, ha már ott volt. Az ilyen ne dumáljon, hogy gyerünk, fogjunk össze, az ő háza biztonságban van, otthonról könnyű dirigálni.


A másik, aki külföldön dolgozik és szintén a facebook-ra írja, hogy ha ő otthon lenne, biztos szervezne csapatot, hogy menjenek homokzsákokat pakolni. Na persze, külföldről könnyű dumálni. De mikor néhány éve volt árvíz, akkor nem emlékszem, hogy bármilyen csapatot is szervezett volna. Az ilyen emberektől tiszta ideg leszek.


2013. jún. 7. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elég képmutató ez a viselkedés, de szerintem felesleges ezen felmérgelned magad.
2013. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nem zavar, nem láttam az FB-on, mert homokzsákot pakoltam.
2013. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a közösségi média híradósinak érzik magukat és biztos óriási teljesítménynek gondolják hogy a helyszínről "tudósítottak". :)
2013. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Második! Minden tiszteletem a Tiéd, hogy elmentél. Köszönjük.
2013. jún. 7. 10:45
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha fotókat rak fel azt mondom oké, mert részben tájékoztat is ezzel hogy hol tart a víz meg aki esetleg nincs otthon például akkor ne érje meglepetés hogy ha hazamegy és nincs meg a háza vagy bármi.

Persze az alatta lévő kiírásoktól nekem is égnek áll a hajam, de ha más ember posztját osztja meg akiről tudni hogy segít lapátolni vagy mást csinál amivel segíti a védekezést vagy az embereknek segít védeni az otthonukat, vagy szállást és ételt ad nekik az megint más, de akiről tudom hogy csak otthon ül a gép előtt és dirigál attól nekem is égnek áll a hajam. Én tegnap meg tegnapelőtt voltam kint és lapátoltam a homokot a zsákokba plusz az ottani munka után még elmentem pluszba 2-3 órát ismerősömékhez meg idegenekhez is segíteni bútort mindent felpakolni minél magasabbra nehogy a víz kárt tegyen bennük. Ma hajnali 3 kor a barátnőméknél voltam mert arrafelé nagyon az a rémhír terjeng hogy kifogják őket telepíteni legkésőbb holnap reggelig. Ott is ami volt nagyon értékes dolog azt elvittük a nagyszülőkhöz, a barátnőm is ideköltözik arra az időre ameddig nem megy le az ár mert fél ott lenni, a nagyszüleinél meg nem férnének el kényelmesen sem. A bátyja is a barátnőjénél lesz, a húga is még 12 éves de annyira fél ott hogy őt már vasárnap a nagyszülőkhöz vitték amikor még közel sem volt ekkora gáz mint most.

2013. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Igazából nem érdemlem meg! A Dunán nem voltam, a Tiszán többször is.
2013. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, és te homokzsákokat pakoltál vagy egész nap a netet nyomkodtad, azon idegeskedve hogy más mit csinál meg mit nem csinál?
2013. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy én nem voltam pakolni - de azt hiszem, az elég indok lehet rá, hogy államvizsgára tanulok :). De az engem is idegesít, aki ÚGY TESZ, mintha olyan sokat segítene, közben csak kimegy, csinál két fotót, elbeszélget pár emberrel, hazamegy, és veri a mellét, hogy ő milyen hazafi. Én legalább nem hazudozom erről. Ja, meg azok is jók, akik osztogatják a segíts homokzsákat pakolni képeket, szövegeket, és közben a gép elől sem mozdulnak ki.

Ezzel együtt minden tiszteletem azoké, akik kimentek, és pakoltak. Valszeg ha nem szerdán vizsgáznék, én is ott lettem volna.

2013. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem hemzseg a falam ezektől, főleg budapesti ismerőseim-én is az vagyok-rakják ki a művészkedős fotóikat róla, de van aki segít is. Én is segítettem, mielőtt valaki kioktatna.


Én csak nem bírom, hogy valaki az ilyen dolgok "farvizén" próbálja magát "felnyomni", empatikusabbnak láttatni.


Pl. egyik grafikus ismerősöm, fél órája pakolta ki a giccsesen átszínezett, megszerkesztett fotóit amiket hazafelé bicajozva örökített meg, hogy mutassa ő "átérzi".

Közben meg pár hónapja bele-belekötött egy lányba-posztjai alatt zrikálta és bújtatottan gúnyolódott raja-a lány apja nemrég halt meg szörnyű módon és ezt mindenki tudta...De a srácot ez nem érdekelte. Na az ilyen szerintem undorító.

2013. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
HAHAAHHAHAA!
2013. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!