Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek ezek...

Titeket nem idegesítenek ezek az emberek a facebookon?

Figyelt kérdés

Árvíz van, kimennek fotózni, mert jobb dolguk nincs, aztán a facebook-on felteszik a képeket és a kép alá kiírják, hogy gyerünk, fogjunk össze, csak együtt sikerülhet. Szerintetek, ő mit tett? Elment fényképeket csinálni? Miért nem pakolt homokzsákokat, ha már ott volt. Az ilyen ne dumáljon, hogy gyerünk, fogjunk össze, az ő háza biztonságban van, otthonról könnyű dirigálni.


A másik, aki külföldön dolgozik és szintén a facebook-ra írja, hogy ha ő otthon lenne, biztos szervezne csapatot, hogy menjenek homokzsákokat pakolni. Na persze, külföldről könnyű dumálni. De mikor néhány éve volt árvíz, akkor nem emlékszem, hogy bármilyen csapatot is szervezett volna. Az ilyen emberektől tiszta ideg leszek.


2013. jún. 7. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

mz6x


Ez te vagy? :DDDD



Nem Férfi

Bemutatkozás Imádok könyvet olvasni és készítettem is párat mobilra, hogy mindig magammal vihessem bárhová... (ez az előnye a mobil könyveknek a zsebben is elférnek) sokat gondolkodtam miről írhatnék a blogomban és rájöttem arról ami érdekel...lol ebook és készítése...

Érdeklődési kör könyvek és informatika...

Kedvenc könyvek Aszem itt nem férne el felsorolni... Mint általában az emberek (mindenevő vagyok)csak könyv legyen és idő

2013. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

mz6x, 48, Pest megye, Erdőkertes - Lovehunters.hu Társkereső

www.lovehunters.hu/users/hu/43252.htm‎

Szerbusz kedves ismeretlen!Egy vidám, bájos arcú, sportos alkatú, művészetet kedvelő, nem domina beállítottságú hölgyet keresek.Többit majd később.

2013. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11 ill. 12

Nem értem, ez most hogy jön ide? Mi van akkor ha ő az?

Komolyan nem értem. Mi értelme volt rákeresni a nicknevére, és bemásolgatni valami társkeresős profilt? Érdekel ez bárkit is?

Vagy ezzel megalázni szándékoztad? Mi itt mind csak betűk vagyunk egymásnak, semmi több. Tehát ezzel senkit nem tudsz megalázni, max magadat teszed szánalmassá, hogy képes vagy időt és energiát pazarolni ilyen értelmetlen apróságokra.

Mielőtt szó érné a ház elejét, nem ismerem őt, tehát ez nem egy védőbeszéd akart lenni, csupán ilyen dolgot, amit most te tettél, még soha nem láttam, és elképesztőnek tartom.

Komolyan érdekelne, hogy miféle indíttatásból érezted úgy, hogy rá kell keresned a nickjére, és be kell másolnod a találatokat. És hogy ez az egész hogyan kapcsolódik a témához.

2013. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azzal a nicknévvel már elég sok bunkó beszólást követett el az illető, szóval nem értem miért véded. Volt, hogy halál-témában szólt be valakinek.

Szerintem megérdemelte, már kicsit nekem is elegem van az idiótákból, akik ezt az oldalt használják fel, hogy ismeretlenekbe belerúgjanak.

Most visszanyalt a fagyi. Gondolom a válaszolót az húzta fel, hogy leírt ő is egy szomorú és érdekes történetet (már ha ő volt az), erre ez a gyökér idejön trollkodni.


De védd csak.

2013. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom végigolvastad e a kommentemet, de mint írtam, nem ismerem, nem védem. A nicknevét is most láttam először.

Csak még mindig nem értem, hogy vág ebbe a témába valami társkeresős profil, ami engem rohadtul nem érdekel. Magamból indulok ki, de úgy gondolom, mások is nagyívben lesz.rják itt, a facebookos-árvizes kérdésnél.

Csak választ szerettem volna kapni, hogy mi vitte rá az egyik válaszolót, hogy azzal töltse az idejét, hogy egy másik válaszoló után kutat, aztán bemásolgatja a találatokat, de úgy tűnik, ezt már soha nem tudom meg.

2013. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Küldjétek a szeretet-energiákat! Küldjétek! :D
2013. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!